VAKFI KEBİR EKMEK FIRINI SULTANBEYLİ

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Abdurrahmangazi Mah. Fatih Blv. No: 138, Mehmet Akif, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Vakfı Kebir Ekmek Fırını firması İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Fırın, Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 42 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Vakfı+Kebir+Ekmek+Fırını+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Vakfı Kebir Ekmek Fırını Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Sultanbeyli İlçesi Abdurrahmangazi Mah. Fatih Blv. No: 138, Mehmet Akif, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Fırın, Fırınlar, Kebap sektörlerinde faaliyettedir.
Vakfı Kebir Ekmek Fırını Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Vakfı Kebir Ekmek Fırını firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Vakfı Kebir Ekmek Fırını firmamıza İstek ve taleplerinizi 23 Kasım 2017 Perşembe Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 398 45 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 42 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz