YÜCEL SİMİT KATMER SALONU ŞEHİTKAMİL

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Gatem Fıstıkçılar Sitesi Daire: 3, Küsget, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Yücel Simit Katmer Salonu firması Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 19 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Yücel+Simit+Katmer+Salonu+Gaziantep Firma+Rehberim+Üyesidir!

Yücel Simit Katmer Salonu Hakkında

Firmamız Gaziantep İlinde Şehitkamil İlçesi Gatem Fıstıkçılar Sitesi Daire: 3, Küsget, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Yücel Simit Katmer Salonu Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Yücel Simit Katmer Salonu firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Yücel Simit Katmer Salonu firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Kasım 2017 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (342) 238 06 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 19 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz