Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Semir Eraslan
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Ekrem Tır
Brf Treyler
Olsan Ambalaj

BAŞKAN SAVAŞ BİRLİK VE BERABERLİK BULUŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, birlik beraberlik toplantılarına aralıksız devam ediyor.

BAŞKAN SAVAŞ BİRLİK VE BERABERLİK BULUŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR
BAŞKAN SAVAŞ BİRLİK VE BERABERLİK BULUŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

. Kurban Bayramı öncesinde Harbiye Beldesi Otel Sara’nın sahibi Muhsin Keremoğlu ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’ın yanı sıra Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü ve üyeleri, Türkiye Harp Malulü Gazileri Şehit Dul ve Yetimler Derneği Hatay Şubesi Başkanı Hakan Kokusever, Harbiye Kariyer Mahallesi Muhtarı Nurettin Keremoğlu, Harbiye Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi Başkanı Yunus Öztürk, Harbiye Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Ali Sabri Oduncu,  Gümüşgöze Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Erkan Mansuroğlu, Samankaya Köyü Muhtarı Mehmet Süner, Hatay Sağlık-Sen Başkanı Felaytun Gönç, AK Parti İl Kadın Kolları eski Başkanı Aynur Karaçete  ile Kariyer Mahallesi sakinleri katılım gösterdi.

Karıyer Mahallesi Muhtarı Nurettin Keremoğlu birlik beraberlik toplantısında yaptığı konuşmada, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş başkanlığında oluşan heyetin mahallelerine gelerek ziyaret etmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Muhtar Keremoğlu, yapılan toplantının birlik ve beraberlik toplantısı olduğunu, bugüne kadar süre gelen kardeşlik bağlarının devam etmesi gerektiğini ayrıca sözlerine ekledi.

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş Harbiye beldesini ziyaret ederek Kariyer Mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Başkan Savaş, Harbiye Kariyer Mahallesine yaptığı ziyarette, birlik, beraberlik ziyaretleri çerçevesinde 18 aydır ilçe ilçe, belde belde, köy köy dolaştıklarını, ilimizde yüz yıllardır var olan kardeşlik bağlarının daha da pekiştirilmesi ve gelecek nesillere aktarılmasında toplumun her kesimine büyük görev düştüğünü söyledi.

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Kariyer Mahallesi sakinlerine hitaben yaptığı konuşmada, “Biz buradaki huzurumuzu, çocuklarımızın geleceğini siyasetin üstünde görüyoruz. Siyasetin üstünde gördüğümüz içinde tüm renklerimizle bir arada birlik, beraber toplantıları yapıyoruz. Bu düşünce ve duygularla buradayız.” dedi.

Hatay Muhtarlar Odası Başkanı Mahmut Gülcü de ziyarette konuşma yaptı. Gülcü konuşmasında Otel Sara sahibi Muhsin Keremoğlu ve Kariyer Mahallesi Muhtarı Nurettin Keremoğlu nezdinde, Kariyer Mahallesi sakinlerine teşekkür ettiğini belirterek, “8 ay önce 8 kişi olarak kurduğumuz dernekte üye sayımız bugün itibari ile 400’ü aşmış durumdadır. Dernek üyesi muhtarlarımızla birlik ve beraberlik içinde hareket ediyoruz. Antakya Belediye Başkanımız sayın Doç.Dr. Lütfü Savaş, bize bir çok noktada birleştirici özelliğiyle destek olmaktadır.” dedi.

BAŞKAN SAVAŞ BİRLİK VE BERABERLİK BULUŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR haberi 31.10.2012 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay  11580  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 11580
Kategori Belediye
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR