Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Son Dakika Eğitim Haberleri Sayfasını Ben Beğendim! Size de Tavsiye Ederim! #Son #Dakika #Eğitim #Haberleri #SonDakika #DakikaEğitim #EğitimHaberleri #SonDakikaEğitimHaberleri
Son Dakika Eğitim HaberleriSon Dakika Eğitim Haberleri51 0.0 | 0 Oy

Son Dakika Eğitim Haberleri

Uğur Okulları 4 Başarılı Kadını Ağırladı

Antakya Uğur Okulları öğrencilerine meslekleri tanıtmak üzere düzenledikleri rutin olarak 2020 Uğur Kariyer Zirvesi’nde bu defa 4 başarılı kadını ağırladı.

Hatice Ekmekçi | 13 Mart 2020 12:08
Yükselen Güç Türkiye ve Vatanseverlik

Yeniler Topluluğu’nun davetlisi olarak mkü ye gelen Ak Parti İstanbul (E.) Milletvekili Metin Külünk, Atatürk Konferans Salonunda Yükselen Güç Türkiye ve Vatanseverlik adlı konferans verdi.

Mehmet Katırcıoğlu | 12 Mart 2020 14:13
OKULLARDA GERİ DÖNÜŞÜM EĞİTİMLERİ SÜRÜYOR

Samandağ Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından ilçe sınırları içerisinde bulunan okullarda İsrafı önlemek amacıyla oluşan atık miktarını azaltmak ve kaynakların verimli kullanılmasını sağlamak amacıyla yürütülen “Sıfır Atık Projesi” ile ilgili eğitim çalışmaları devam ediyor.

Hatice Ekmekçi | 07 Mart 2020 12:20
Sanatorium Artık MEB Onaylı

Sanat Burada" sloganı ile 1996 yılından bugüne sanat adına başarılı işlere imza atan Sanatorium Müzik,Resim ve Bale Akademisi bir ilke daha imza atmayı başararak MEB onayı aldı.

Hatice Ekmekçi | 07 Mart 2020 12:05
MKÜ DE Olay Yeri İnceleme Teknikleri Eğitimi

MKÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Konferans Salonunda Hatay İl Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğüne bağlı Olay Yeri İnceleme Ekipleri tarafından, Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümünde eğitim gören 195 öğrenciye, Olay Yeri İnceleme Teknikleri Eğitimi verildi.

Hatice Ekmekçi | 07 Mart 2020 11:38
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ROBOTİK TAKIMLARINDAN ÇİFTE ÖDÜL

Bahçeşehir Koleji Ortaokul robotik takımı Antioch ve lise robotik takımı Engineers Gaziantep’de gerçekleşen Bilim Kahramanları Buluşuyor / FİRST Lego League (FLL) turnuvalarına damga vurdu.

Mehmet Katırcıoğlu | 03 Mart 2020 11:20
EĞİTİM LİDERLİĞİ KONFERANSI

Hatay Sınav Koleji,İstanbul İl Milli Eğitim eski Müdürü ve MEB Öğretmen Yetiştirme ve Eğitimi Genel Müdürü Ömer Balıbey’i ağırladı.

Mehmet Katırcıoğlu | 02 Mart 2020 17:40
Bitki Koruma Ürünleri Bayilik ve Toptancılık Kursu

MKÜ Bitki Sağlığı Kliniği Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından MARGEM Toplantı salonunda, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yapılacak olan “Bitki Koruma Ürünleri Bayilik ve Toptancılık sınavına” yönelik mesleki kurs düzenlendi.

Mehmet Katırcıoğlu | 02 Mart 2020 15:22
MKÜ DE Emeklilik Töreni

MKÜ Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlığı tarafından Tarih Bölümü Öğretim Görevlisi Sadiddin Öztürk için emeklilik töreni düzenlendi.

Mehmet Katırcıoğlu | 22 Şubat 2020 12:56
ELT Konferansı yoğun katılım ile gerçekleşti.

Defne Koleji tarafından bu yıl 5.si düzenlenen ELT Konferansı yoğun katılım ile gerçekleşti.

Hatice Ekmekçi | 18 Şubat 2020 14:40
Son eklenen Eğitim haberleri, en güncel Eğitim haberleri
Son Dakika Eğitim Haberleri Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!