Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Son Dakika Sektörel Haberleri Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! https://firmarehberim.com/haberler/sektorel #Son #Dakika #Sektörel #Haberleri #SonDakika #DakikaSektörel #SektörelHaberleri #SonDakikaSektörelHaberleri

Son Dakika Sektörel Haberleri

Sıhhi Tesisat ve Önemi

Sıhhi tesisat, yapılar iş ve evleriniz için gerekli olan suyun temini, depolara toplanması ısıtılması, yumuşatılması, basınçlandırılması ve dağıtımı, pis suyun atılması, atık suyun arıtılması, yağmur suyu tahliyesi ve yangın söndürme konularını içerir.

İkan Alkan Düşyolu | 25 Kasım 2020 12:41
FİRMA REHBERİ

1 ,500 Milyondan fazla firma Google’la taşıyıp  Google’da yeriniz hazır. Siz hala yerinizi kullanmaya başlamadınız mı? Google arama motorunda işyeriniz ve sektörünüz ile ilgili, belirlediğiniz anahtar kelimelerle arama yapıldığında www.firmarehberim.com’da 1. Sayfada veya diğer sayfalarda  yer alarak yeni müşteriler kazanabilirsiniz ve işletmenize değer katabilirsiniz.

İkan Alkan Düşyolu | 13 Ekim 2020 12:49
OTO YIKAMA OTO YIKAMACILAR OTO TEMİZLİK

Yıkama, Yıkamacı, Yıkamacılar, Oto Yıkama, Araba Yıkama, Araç Yıkama, Yıkamacı, Oto Yıkamacı, Araba Yıkamacı, Araç Yıkamacı, Detaylı Yıkama, İç Diş Yıkama, Detaylı Oto Yıkama, Detaylı Araç Yıkama, Detaylı Araba Yıkama, Detaylı İç Dış Yıkama, Fırçalı Oto Araç Araba Yıkama, Fırçasız Oto Araç Araba Yıkama, Detaylı Temizlik, Detaylı İç Temizlik, Oto Araç Araba Kuaförü, Oto Araç Araba Güzellik merkezi

İkan Alkan Düşyolu | 23 Mart 2020 11:42
GAZİANTEP SEKTÖRLERİ VE SANAYİ YAPISI

İhracat ve İthalat Yapısı ile İmalat Sanayi; bölgesel kapasitesi, istihdam gücü, ihracat potansiyeli açısından Gaziantep ilinin  en güçlü yönü olarak diğer ekonomik faaliyetleri  ve iller   arasında bir adım öne çıkmaktadır.

İkan Alkan Düşyolu | 23 Mart 2020 11:15
Firma Rehberi Nedir?

Firma rehberi, firmanızın tanıtımını ve değerini arttırmanın yolu olup ayrıca müşteri kazanmanın en kısa ve en hızlı en etkili yoludur. 5 (Beş) adımda ücretsiz uye olabılırsiniz.

Mehmet Katırcıoğlu | 13 Mart 2020 13:40
Gelinlikçiler ve Düğün Salonları Hareketlenmeye Başladı

Düğün mevsiminin yavaş yavaş başlamasıyla beraber gelinlikçi esnafların yüzü gülmeye ve işleri açılmaya başladı.

İkan Alkan Düşyolu | 08 Mart 2020 18:18
Kır Düğünü Yerleri - Mekanları ve Fiyatları

Ülkemizde kır düğünü yaparak evlenmek isteyen çiftlerin Kır düğünü fiyatları açısından ilgisini çekeceğini düşündüğümüz bir makele bu. Ülkemizde kır düğünü fiyatları kişi başı ne kadardır? Kır düğünü yerelerinin kapasiteleri kaç kişidir ?Ülkemizde kır düğünü yapılacak yerlerin sunabildikleri indirim ve kampanyalar nelerdir? Bütün soruların cevabları ve daha fazlası burada !

İkan Alkan Düşyolu | 12 Şubat 2020 12:52
Bilgisayar ,Satış Servis Tamir Onarım,Sarf Malzeme Satışı

Bilgisayar satış servis tamir onarım,sarf malzeme satışı Sektörün “hizmet” gibi en zor bölümünden birisidir. Müşterilerin beklentilerini, ihtiyaçlarını ve teknolojinin gelişimi doğrultusunda hizmet vermektedir

İkan Alkan Düşyolu | 11 Şubat 2020 18:02
KUYUMCULAR ,GOLD , ALTIN SARRAF FİRMALARI

Altın insanlar için güvenilir bir yatırım limanı olarak da bilinen dünyanın en değerli madenlerinden biridir. Altın hem hediye hem de yatırım aracı olarak kullanılması altın fiyatlarının sürekli olarak değişkendir.

İkan Alkan Düşyolu | 09 Şubat 2020 12:47
Beyaz Eşya Bayilikleri ve Bayileri

Beyaz eşya bayilikleri ve Bayileri dediğinizde insanların aklına ne geliyordur ? Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, davlumbaz, mutfa robotu ,blender ,ütü ,elektrikli ev aletleri, klima, televizyon ve diğerleri!

İkan Alkan Düşyolu | 08 Şubat 2020 14:36
Son eklenen Sektörel haberleri, en güncel Sektörel haberleri
Son Dakika Sektörel Haberleri Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!