Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Semir Eraslan
Brf Treyler
Ekrem Tır
Olsan Ambalaj

VALİ Topaca’ya 23 Nisan Ziyareti

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde Abdi İpekçi Ortaokulu öğrencileri, İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan eşliğinde Hatay Valisi Sayın Ercan Topaca'yı ziyaret etti.

VALİ Topaca’ya 23 Nisan Ziyareti
VALİ Topaca’ya 23 Nisan Ziyareti
Abdi İpekçi Ortaokulu öğrencileri ile hoş bir sohbet gerçekleştiren Sayın Topaca, 23 Nisan’ın anlam ve önemi hakkında bir konuşma yaptı. Sayın Topaca, ‘’Bir ülke için en önemli varlık çocuklarımızdır. Çünkü bizlerin ve ülkemizin geleceği çocuklarımıza emanet olacaktır. Sizler onu geliştireceksiniz, büyüteceksiniz ve ona sahip çıkacaksınız. Geleceğimiz sizlerin omuzlarında yükselecektir. Bu sebeple biz sizlere çok önem veriyoruz. Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk de bunu bildiği için 23 Nisan Bayramı’nı çocuklara armağan etmiştir. Bu günü çocuklarımızın kutlamasını istemiştir. Bu bayram dolayısıyla da çocuklarımızın geleceğe hazırlanması ve ülkemize sahip çıkma konusunda bilinçlenmesini arzu etmiştir. Aynı arzuyu biz de taşıyoruz.” dedi.Sayın Topaca, “Sizlerin bu millete ve devlete sahip çıkmak için var gücü ile çalışması gerekiyor. Ülkemizin başarılı, işini seven, büyüklerine saygı duyan, hedefleri olan çocuklara ihtiyacı var. Onun için biz sizlere çok önem veriyoruz. Sizler için yapılması gereken her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Sizlerin daha güzel ortamlarda yetişmesi, okuması, yaşaması için devletimiz hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyor. Devletimizin yaptığı çalışmaların hepsi sizler içindir. Bundan sonra da inşallah daha güzellerini ve daha iyilerini yapmaya devam edeceğiz. Sizden isteğimiz; milletimize ve devletimize en güzel şekilde sahip çıkmanız, korumanız ve onu geliştirmenizdir.” dedi.Sayın Topaca, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dilekleri ile kutladığını belirterek, bu bayramın ülkemiz için hayırlı, uğurlu olmasını temenni ettiğini belirtti.Sayın Topaca bayram nedeni ile koltuğunu Abdi İpekçi Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Hüseyin Başkır’a devretti.Sayın Topaca ile bir süre sohbet eden minik vali günün anlam ve önemine dair görüşlerini ifade etti. Bu mutlu günde bu koltuğa oturmanın kendisi için çok gurur verici olduğunu belirten Hüseyin Başkır, “95. Yılını kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm halkımız ve dünya çocukları için kutlu olsun. Mustafa Kemal Atatürk’ün yurtta barış dünyada barış ilkesinden hareketle bu bayramın bütün dünyaya barış getirmesini temenni eder, hepinize teşekkür ederim.” dedi.Valilik koltuğuna oturan Hüseyin Başkır, İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan’a okullarda projeksiyon cihazının eksik olduğunu belirterek, bu konuda destek olunması talimatını verdi. Vali Yardımcısı olarak koltuğa oturan 7. Sınıf öğrencisi Elif Akçay ise çocukların spor yapmasının önemini ifade ederek, okullarda spor salonunun olması konusunda talimat verdi.Sayın Topaca, günün anısına çocuklara kol saati ve kitap hediye ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

VALİ Topaca’ya 23 Nisan Ziyareti haberi 24.04.2015 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay  muhabirimiz Hatice Ekmekçi tarafından  eklenmiş olup  3345  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 3345
Kategori Belediye
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR