Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
İlhan Mobilya
Ekrem Tır
Semir Eraslan
Başak Sürücü Kursu
Brf Treyler
Olsan Ambalaj

İL GENELİNDE TEMİZLİK BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı çevre duyarlılığıyla gerçekleştirdiği titiz çalışmalar kapsamında Hatay’ı temiz ve düzenli bir görünüme kavuşturmak ve çevre kirliliğini önlemek amacıyla sorumluluğundaki tüm alanlarda temizlik, bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştiriyor.

İL GENELİNDE TEMİZLİK BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI
İL GENELİNDE TEMİZLİK BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI
HBB Ekipleri, kentin her noktasında yürüttüğü temizlik çalışmalarında vatanı müdafaa uğruna canlarını feda eden şehitlerimizin mezarları ile özel olarak ilgileniyor. Ekipler, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın büyük hassasiyet gösterdiği Hatay’ın tüm ilçelerindeki şehit mezarlıklarında temizlik çalışması gerçekleştirdi. Çeşitli nedenlerle yıpranan ve zarar gören şehit mezarlarında ağaç budama, temizlik ve mezar bakımlarının yapıldığı özel çalışmada 60 işçi görev aldı.Konuyla ilgili olarak HBB Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, hem sivil mezarlıklarda hem de şehitliklerde yaz- kış ayrımı gözetmeksizin temizlik çalışmalarının periyodik olarak gerçekleştirildiği bildirildi. Daire Başkanlığı, temiz, düzenli ve özenilen bir kent oluşturmak amacıyla 15 ilçede temizlik çalışmalarının itinayla sürdürüleceği bilgisini paylaştı.

İL GENELİNDE TEMİZLİK BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI haberi 21.01.2016 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay  muhabirimiz Hatice Ekmekçi tarafından  eklenmiş olup  735  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 735
Kategori Belediye
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR