Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Semir Eraslan
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Ekrem Tır
Brf Treyler
Olsan Ambalaj

CHP İL BAŞKAN VEKİLİ ONAL BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ

 Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İl Başkan Vekili Atilla Onal, ülkeyi idare edenlerin terörle mücadele konusunda ne yapması gerekiyorsa bir an önce yapması gerektiğini ve bu konuda parti olarak sonuna kadar destek vereceklerini söyledi.

 Onal, İl binasında düzenlediği basın toplantısında Hakkari'nin Çukurca ilçesinde şehit olan 7 askere Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına baş sağlığı diledi.
 
     Terör konusunda artık bıçağın kemiğe dayandığını ifade eden Onal, '' Güneydoğu ateş altında hergün 3'lerle 5'lerle 8'lerle ifade edilen şehit cenazeleri sıradan bir hal görüntüsü almış durumunda. Ülkeyi idare edenler maalesef gündem değiştirmeye, farklı noktalara çekme noktasında hayli başarılı olmuşlardır. Ülkeyi idare edenlerin terörle mücadele konusunda ne yapması gerekiyorsa bir an önce yapmalıdır. CHP olarak bu kanın durması, konusunda sonuna kadar destek vereceğiz' diye konuştu.
     Onal, Somali'ye mutlaka insani yardım yapılması, Suriye ile olan ilişkilerin yeniden gözden geçirilmesi gerektiğini ancak öncelikle hedefin Türkiye'de yanan ateşin söndürülmesi olduğunu belirtti.

CHP İL BAŞKAN VEKİLİ ONAL BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ haberi 18.08.2011 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  120160  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 120160
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR