Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Semir Eraslan
İlhan Mobilya
Başak Sürücü Kursu
Ekrem Tır
Brf Treyler
Olsan Ambalaj

Sevgi Evlerindeki İddialar Doğru Çıktı

Hatay Valisi Celalettin Lekesiz, bazı basın yayın organlarında yayınlanan Sevgi Evleri ile ilgili iddiaların doğru olduğunu belirterek, olayın sorumlularının görevden alındığını söyledi.

 Vali Lekesiz bazı basın yayın organlarında yayınlanan Sevgi Evleri ile ilgili iddiaların doğru olduğunu belirterek, olayın sorumlularının görevden alındığını söyledi.Vali Lekesiz, "İskenderun ilçemizde bulunan Sevgi Evlerinde yaşanan olumsuzluklar ile ilgili alınan duyumlar üzerine 29 Ocak 2013 tarihinde muhakkik görevlendirilerek gerekli inceleme başlatılmıştır.
İnceleme neticesinde düzenlenen rapordaki öneriler çerçevesinde; 31 Mart 2013 tarihinde N.A. ve N.Ç. isimli bakım elemanlarının iş akdine son verilmiştir. Ayrıca konu ilgili olarak adli makamlara suç duyurusunda bulunulmuştur" dedi.Lekesiz, açıklamasında, konu ile ilgili olarak yapılması gerekenlerin, konu henüz kamuoyuna yansımadan yapıldığını, çocukların ruh ve beden sağlığının örselenmemesi konusunda gerekli özen gösterildiğini vurguladı.

Sevgi Evlerindeki İddialar Doğru Çıktı haberi 05.04.2013 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  32900  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 32900
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR