Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Semir Eraslan
Brf Treyler
Ekrem Tır
Olsan Ambalaj

BAŞKAN SAVAŞ’TAN RENDE AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, birlik, beraberlik ve esnaf ziyaretleri çerçevesinde Starpet işletme sahipliğini yapan Mahir ve Zafer Rende’yi ziyaret etti.

Mahir ve Zafer Rende ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarete Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’la birlikte, Belediye Meclis Üyesi Tahir Özal ve işadamları katılım gösterdi.Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’ın birlik, beraberlik ve dayanışma ziyaretleri kapsamında yapmış olduğu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Rende ailesi adına konuşma yapan işadamı Mahir Rende, Başkan Savaş’a kent genelinde yürütmüş olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür etti, başarılı çalışmalarının devamını diledi.Karşılıklı sohbet ve fikir alışverişi şeklinde geçen buluşmada Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş ev sahipliğinden ötürü işadamları Mahir ve Zafer Rende ile tüm katılımcılara teşekkür etti.

BAŞKAN SAVAŞ’TAN RENDE AİLESİNİ ZİYARET ETTİ haberi 03.05.2013 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  148455  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 148455
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR