Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Semir Eraslan
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Ekrem Tır
Brf Treyler
Olsan Ambalaj

VALİ Lekesiz’den Fahri Öksüz’e Geçmiş Olsun Ziyareti

Vali Lekesiz, ilimiz hayırsever iş adamlarından  Fahri Öksüz’ü evinde ziyaret ederek, geçmiş olsun dileğinde bulundu.

 

İki kız, 2 erkek çocuğu ve 9 torun sahibi olan ve ilimize yaptığı birçok yatırım ile istihdam sağlayan Fahri Öksüz, evinde geçirdiği küçük bir kaza nedeni ile bir süredir evde istirahat ediyordu. Öksüz Ailesi’nin evine konuk olan  Lekesiz, Fahri Öksüz ile yakından ilgilenerek, sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Lekesiz ziyarette, “Çok sevdiğimiz ve değer verdiğimiz  Fahri Öksüz, ilimiz için çalışan, üreten, istihdam yaratan, hayırseverliği ile tanınmış bir iş adamımızdır.  
   
Kendisinin işi ile ilgili olarak gerçekleştirdiği çalışmalar ve gösterdiği başarılar, bugünkü gençlere örnek teşkil edecek bir vizyon oluşturmaktadır.” dedi. Ayrıca Sayın Öksüz’ün elli yıla yaklaşan meslek hayatında ortaya koyduğu çalışma azminin, bugün bile gıpta edilecek bir nitelikte olduğunu sözlerine ekleyen Vali Lekesiz, “ Fahri Öksüz’e çok geçmiş olsun diyor, bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyorum” dedi.  Ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Fahri Öksüz de, “Sizler böyle günlerde bize gösterdiğiniz ilgi ile bizleri mutlu ediyorsunuz. Allah devletimize, milletimize zeval vermesin. Milletimizin birlik ve beraberliği için her zaman dua ediyoruz.” dedi.

 

VALİ Lekesiz’den Fahri Öksüz’e Geçmiş Olsun Ziyareti haberi 03.07.2013 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  72690  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 72690
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR