Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Başak Sürücü Kursu
Semir Eraslan
Brf Treyler
Ekrem Tır
Olsan Ambalaj
İlhan Mobilya

VALİ TOPCA NIN St. Pierre Aziz Petrus ve Pavlus Bayramı Mesajı

Hatay Valisi Sayın Ercan Topaca, St. Pierre Aziz Petrus ve Pavlus Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Vali Topaca, mesajında şu ifadelere yer verdi:

VALİ TOPCA NIN St. Pierre Aziz Petrus ve Pavlus Bayramı Mesajı
VALİ TOPCA NIN St. Pierre Aziz Petrus ve Pavlus Bayramı Mesajı
Hristiyan dünyası tarafından her yıl 29 Haziran’da kutlanan St. Pierre Aziz Petrus ve Pavlus Bayramı’nın, dünyada eşine az rastlanır derinlikte bir hoşgörüye sahip olan İlimizde yaşayan Hristiyan hemşehrilerimize mutluluk getirmesini diliyorum.İlimiz, yüzlerce yıllık köklü geçmişinde birçok medeniyete ev sahipliği yaparak, farklı inanç ve kültürlerin karşılıklı saygı, sevgi ve hoşgörü içerisinde yaşandığı bir coğrafya olmuştur.Her inanç ve kültürden bireyleri bünyesinde kaynaştırarak birbirine olan sevgisini göstermekten mutluluk duyan hemşehrilerimiz,  üç semavi dinin bayram coşkusunu aynı heyecan içinde paylaşmaktadır.Birlik ve bütünlük içerisinde toplumun her kesimiyle paylaşılarak çoğalan bayram sevinçlerimizle birlikte bizleri bugünlere getiren ve aynı güçle geleceğe taşıyacak olan hoşgörü kültürümüz, tüm dünyaya örnek teşkil edecek niteliktedir.Asırlardır hüzünlerimizi ve sevinçlerimizi paylaştığımız her inanç ve kültürden insanımızla daha mutlu bir geleceği elbirliği ve aynı ideal ile inşa ediyoruz. İlimizi ve ülkemizi güçlü kılanın da bu duygu birliği olduğuna yürekten inanıyorum.Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Hristiyan hemşehrilerimizin St. Pierre Aziz Petrus ve Pavlus Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, bayramın kutlandığı her yerde dünya barışı ve insanlığın huzuru için yapılacak dualara iştirak ediyor, huzurun, barışın, hoşgörünün egemen olduğu nice bayramlar temenni ediyorum.

VALİ TOPCA NIN St. Pierre Aziz Petrus ve Pavlus Bayramı Mesajı haberi 27.06.2016 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine HATAY VALİLİĞİ  adına  Hatay Antakya  muhabirimiz Hatice Ekmekçi tarafından  eklenmiş olup  1820  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 1820
İlgili FirmaHATAY VALİLİĞİ
Kategori Yerel
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR