Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Semir Eraslan
İlhan Mobilya
Ekrem Tır
Başak Sürücü Kursu
Brf Treyler
Olsan Ambalaj

CHP HATAY MİLLETVEKİLİ YAZAR BİZE VATANIMIZI KAZANDIRAN ŞEHİTLER VE GAZİLERDİR

 Yazar, 18 Mart Çanakkale Zaferi dolayısı ile yayınladığı yazılı mesajda, şehitlerimiz ulus olarak var oluşumuzun, birlik ve beraberliğimizin ve vatan sevgimizin de ölümsüz kahramanlarıdır dedi.

Türkiye'nin, Çanakkale'de, Kafkasya'da, Sakarya'da, Dumlupınar'da, şehitlerimizin kanıyla ve kahramanlık destanlarıyla kurulduğunu belirten Yazar, şunları kaydetti:
     ''Mehmetçik vatan ve namus vazifesi olarak giriştiği mücadelelerde 'şehitlik askerin son rütbesidir' anlayışıyla hareket ederek eşsiz fedakârlıklarla kazandığı zaferle yeni zaferlerin kapısını aralamıştır.
     Bugünlere gelmek için ödediğimiz bedelleri anımsadığımız üzüntü ve gururu bir arada yaşadığımız şehitler gününde yüce önder Atatürk'ü, silah arkadaşlarını, ülkesi ve ulusu için canını veren tüm şehitlerimizi saygı, rahmet ve gönül borcuyla anıyor saygılar sunuyorum''.
 
 
 

CHP HATAY MİLLETVEKİLİ YAZAR BİZE VATANIMIZI KAZANDIRAN ŞEHİTLER VE GAZİLERDİR haberi 18.03.2011 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  56435  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 56435
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR