CİĞERCİ SAVAŞ ANTAKYA

CİĞERCİ SAVAŞ
      MEŞHUR KUZU
      CİĞER KEBABI

Yetkili Kişi
Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz
ESKİ OTOGAR KARŞISI 6. KÜÇÜK SANAYİ CAD. NO:8/A ÖKTEN PETROL YANI PALLADİUM AVM KARŞISI  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Faaliyet Alanlarımız
Bizi Takip Edin
Web Adresimiz
E-Posta Gönder
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.04.2011 - 11.06.2021
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
CİĞERCİ SAVAŞ ANTAKYA Hatay Firma Rehberim Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! https://firmarehberim.com/cigerci-savas #CİĞERCİ #SAVAŞ #ANTAKYA #Hatay #Firma #Rehberim #CİĞERCİSAVAŞ #SAVAŞANTAKYA #CİĞERCİSAVAŞANTAKYA #HatayFirma #FirmaRehberim #HatayFirmaRehberim
Ciğerci Savaş Firması Savaş Yasinoğlu Yönetiminde hatay ili antakya ilçesinde Kebapçılar, Ciğerciler, Et Lokantası sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 2160 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 2 kişi tarafından aranmıştır.
Ciğerci+Savaş+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Ciğerci Savaş İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Ciğerci Savaş Haberleri

Yeni Haber Ekle
2015 Yılı Acılı Ciğer Yeme Yarışması Ödülleri Sahibini Buldu

<span style="font-family:comic sans ms; font-size:12pt">Ciğerci Savaş Yasinoğlu tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl 5.d&uuml;zenlenen &nbsp;2015 Yılı Acılı Ciğer Yarışması yoğun ilgi altında yapıldı.</span>

Mehmet Katırcıoğlu | 19 Ocak 2015 00:00

Ciğerci Savaş Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Ciğerci Savaş Hakkında

Ciğerci Savaş Firmamız Savaş Yasinoğlu Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi Haraparası Mahallesi ESKİ OTOGAR KARŞISI 6. KÜÇÜK SANAYİ CAD. NO:8/A ÖKTEN PETROL YANI PALLADİUM AVM KARŞISI Adresinde faaliyettedir.
Ciğerci Savaş Kebapçılar, Ciğerciler, Et Lokantası, Kebap sektörlerinde hizmet vermektedir.
Ciğerci Savaş Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Ciğerci Savaş firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Ciğerci Savaş firmamıza İstek ve taleplerinizi 13 Temmuz 2020 Pazartesi Günü 06:30 ile 15:30 Arası Açık iletebilir veya 0 (326) 216 45 ... Sabit Telefonu, 0 (537) 829 46 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email savasciyer@hotmail.com ve web savasciyer.tr.gg/ sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 2160 kişi Ziyaret etmiş, 2 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 13 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.