CİĞERCİ SAVAŞ ANTAKYA

CİĞERCİ SAVAŞ
      MEŞHUR KUZU
      CİĞER KEBABI

Yetkili Kişi
Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz
ESKİ OTOGAR KARŞISI 6. KÜÇÜK SANAYİ CAD. NO:8/A ÖKTEN PETROL YANI PALLADİUM AVM KARŞISI  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Faaliyet Alanlarımız
Bizi Takip Edin
E-Posta Gönder
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.04.2011 - 20.05.2020
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Ciğerci Savaş Firması SAVAŞ YASİNOĞLU Yönetiminde hatay ili antakya ilçesinde Ciğerciler sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2019 yılı içerisinde 1387 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 11 kişi tarafından aranmıştır.
Ciğerci+Savaş+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Ciğerci Savaş Haberleri

Hatay’a Ciğer Yemeyi Sevdiren Adam :”Ciğerci Savaş”

İddialı bir başlık diyebilirsiniz ama Hatay’a ciğer kültürünü, lezzetini taşıyan Antakya ciğer yemeği sevenlerin gönlüne taht kuran Ali Usta’dan bayrağı devralarak daha yukarılara taşıyan Ciğerci Savaş Usta Hatay’a ciğer yemeyi sevdirmesi yönü ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.Her daim güleryüzü ,sempatik kişiliği ve espirili sözleri ile ciğer konusundaki başarısını insan ilişkilerin de de ön plana çıkaran Ciğerci Savaş Usta,Eski Otogar Karşısı,Palladium AVM arkasında bulunan mekanında...

26 Ekim 2016 00:00
2015 Yılı Acılı Ciğer Yeme Yarışması Ödülleri Sahibini Buldu

<span style="font-family:comic sans ms; font-size:12pt">Ciğerci Savaş Yasinoğlu tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl 5.d&uuml;zenlenen &nbsp;2015 Yılı Acılı Ciğer Yarışması yoğun ilgi altında yapıldı.</span>

19 Ocak 2015 00:00

Ciğerci Savaş İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Ciğerci Savaş Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Ciğerci Savaş Hakkında

Ciğerci Savaş Firmamız SAVAŞ YASİNOĞLU Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi Haraparası Mahallesi ESKİ OTOGAR KARŞISI 6. KÜÇÜK SANAYİ CAD. NO:8/A ÖKTEN PETROL YANI PALLADİUM AVM KARŞISI Adresinde faaliyettedir.
Ciğerci Savaş Ciğerciler sektörlerinde hizmet vermektedir.
Ciğerci Savaş Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Ciğerci Savaş firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Ciğerci Savaş firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Ekim 2019 Cuma Günü 06:30 ile 15:30 Arası Açık iletebilir veya 0 (326) 216 45 ... Sabit Telefonu, 0 (537) 829 46 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email savasciyer@hotmail.com ve web www.savasciyer.tr.gg sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2019 yılı içerisinde 1387 kişi Ziyaret etmiş, 11 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 6 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.