Antakya Kebapçılar Firmaları

Adres: ARAŞTIRMA HASTANESİ KARŞISI 50 M. İLERİSİ MKÜ CİVARI SERİNYOL
Beğeni: 8 kişi beğendi Firma Türü: normal
8 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Adres: Ulu Cami Mah. İstiklal Cad. Köprübaşı
Beğeni: 3 kişi beğendi Firma Türü: normal
3 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Adres: ESKİ OTOGAR KARŞISI 6. KÜÇÜK SANAYİ CAD. NO:8/A ÖKTEN PETROL YANI PALLADİUM AVM KARŞISI
Beğeni: 6 kişi beğendi Firma Türü: normal
6 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Adres: KUZEYTEPE BELDESİ YENİ ÇEVRE YOLU ÜZERİ YENİ MAH.
Beğeni: 15 kişi beğendi Firma Türü: normal
15 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Adres: Esenlik Mah. Süleyman Şah CD. Gürkan Düğün Salonu Yanı
Beğeni: 3 kişi beğendi Firma Türü: normal
3 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Adres: İSTİKLAL CAD. ÖKSÜZLER ŞEKERLEME KARŞISI ANTAKYA
Beğeni: 15 kişi beğendi Firma Türü: normal
15 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Adres: Atatük Cad. 15 Temmuz Milli İrade Parkı Orman Dairesi Işıkları
Beğeni: 4 kişi beğendi Firma Türü: normal
4 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Adres: RÜSTEM TÜMER PAŞA CAD. NO: 5 ALİ HAYDAR HASTANESİ CİVARI
Beğeni: 1 kişi beğendi Firma Türü: normal
1 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Adres: CUMHURIYET MAH. 1.BAHÇELİ SOK.TOKAÇ APT NO:1
Beğeni: 25 kişi beğendi Firma Türü: normal
25 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Adres: KANATLI MAH. CEMALİ CAD. HATMEK CUMARTESİ SEMT PAZARI YANI
Beğeni: 11 kişi beğendi Firma Türü: normal
11 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Hatay Antakya Kebapçılar - Kebapçılar Hatay Antakya firmaları 7901 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Antakya Kebapçılar Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Hatay Antakya Kebapçılar Alternatif Arama Seçenekleri
Antakya Kebapçılar sektöründe 7901 adet firma bulunmaktadır, Kebapçılar sektörü 22 Kasım 2019 Cuma günü tarihi itibari ile 97574 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Antakya Kebapçılar sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Antakya Kebapçılar, En Popüler Antakya Kebapçılar, En Çok Aranan Antakya Kebapçılar, En Beğenilen Antakya Kebapçılar, En İyi Antakya Kebapçılar, En Yeni Antakya Kebapçılar, En Yakın Antakya Kebapçılar, En Güncel Antakya Kebapçılar, Antakya Kebapçılar Nerede?
Hatay İli Antakya İlçesindeki Açıkdere Kebapçılar, Akasya Kebapçılar, Akasya Kebapçılar, Akbaba Kebapçılar, Akçaova Kebapçılar, Akcurun Kebapçılar, Akevler Kebapçılar, Akhisar Kebapçılar, Aksaray Kebapçılar, Alaattin Kebapçılar, Alahan Kebapçılar, Alazi Kebapçılar, Altınçay Kebapçılar, Anayazı Kebapçılar, Apaydın Kebapçılar, Arpahan Kebapçılar, Aşağioba Kebapçılar, Avsuyu Kebapçılar, Aydınlıkevler Kebapçılar, Bağrıyanık Kebapçılar, Bahçelievler Kebapçılar, Barbaros Kebapçılar, Biniciler Kebapçılar, Bitiren Kebapçılar, Bohşin Kebapçılar, Bozhöyük Kebapçılar, Bozhüyük Kebapçılar, Büyükdalyan Kebapçılar, Cebrail Kebapçılar, Çekmece-Pınarbaşı mah Kebapçılar, Cumhuriyet Kebapçılar, Defne Kebapçılar, Demirköprü Kebapçılar, Derince Kebapçılar, Dikmece Kebapçılar, Doğanköy Kebapçılar, Dutdibi Kebapçılar, Ekinci Kebapçılar, Emek Kebapçılar, Esenlik Kebapçılar, Esentepe Kebapçılar, Fevzi Çakmak Kebapçılar, Fevziçakmak Kebapçılar, Fevzipaşa Kebapçılar, Gazi Kebapçılar, Gazi Paşa Kebapçılar, Gazipaşa Kebapçılar, General Şükrü Kanatli Kebapçılar, Generalşükrükanadlı Kebapçılar, Gökçegöz Kebapçılar, Gülderen Kebapçılar, Güllü Bahçe Kebapçılar, Güllübahçe Kebapçılar, Günyazı Kebapçılar, Güzelbirlik Kebapçılar, Güzelburç Kebapçılar, Habib-İ Neccar Kebapçılar, Haci Ömer Alpagot Kebapçılar, Hacıömeralpagot Kebapçılar, Haraparası Kebapçılar, Haraparası Kebapçılar, Harbiye Kebapçılar, Hasanlı Kebapçılar, Havuzlar Kebapçılar, İplik Pazari Kebapçılar, İplikpazarı Kebapçılar, Kanatlı Kebapçılar, Kantara Kebapçılar, Karaali Kebapçılar, Karaali Bölüğü Kebapçılar, Karaalibölüğü Kebapçılar, Kardeşler Kebapçılar, Karlısu Kebapçılar, Kavaslı Kebapçılar, Kesecik Kebapçılar, Kisecik Kebapçılar, Kişla Saray Kebapçılar, kışlasaray Kebapçılar, Kışlasaray Kebapçılar, Kocaabdi Kebapçılar, Küçükdalyan Kebapçılar, Kuruyer Kebapçılar, Kuyulu Kebapçılar, Kuzeytepe Kebapçılar, Madenboyu Kebapçılar, Mansurlu Kebapçılar, Maraşboğazı Kebapçılar, Maşuklu Kebapçılar, Melekli Kebapçılar, Merkez Kebapçılar, Meydan Kebapçılar, Narlıca Kebapçılar, Odabaşı Kebapçılar, Oğlakören Kebapçılar, Orhanlı Kebapçılar, Ovakent Kebapçılar, Paşaköy Kebapçılar, Ş.Kanatlı Kebapçılar, Saçaklı Kebapçılar mahallerindeki Kebapçılar sektöründeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Hatay Antakya Kebapçılar Hakkında Detaylı Açıklama

Türk mutfağında kebap önemli bir yere sahip olmakla beraber hak ettiği yeri belki de ancak son yıllarda kazanmış durumda.Türk mutfağında, Kanarya Kebabı’ndan Mevlana Kebabı’na, Çağ Kebabı’ndan Beyti’ye uzanan geniş bir “kebap yelpazesi” bulunuyor.

Sadece Gaziantep mutfağında 35 tür kebap yapılırken, Ankara’da 4 bin, İstanbul’da 10 bine yakın kebapçı kayıtlı. Türk mutfağının vazgeçilmez zevki olan kebabın çeşitli yörelerde 102 çeşidi yapılıyor. Yörelerin zengin mutfaklarında Kanarya Kebabı’ndan Mevlana Kebabı’na, Çağ Kebabı’ndan Beyti’ye uzanan geniş bir “kebap yelpazesi” bulunuyor.

kebap hızlı ve pratik yemek arayışlarında  tercihler arasında olsada daha çok yeneceği  yer özenilerek seçilen bir yiyecektir.

hemen bulunduğunuz her yerde birden fazla kebapçı bulmak mümkündür.arama motorunuza kebepçı yazdığınızda yakın çevrenizde onlarca kebapçı olduğunu görecek ve iletişim bilgilerine ulaşabileceksiniz.