CÜZDANOĞLU KASAP VE TAVUKÇULUK ANTAKYA

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
ODABAŞI MAHALLESİ UĞURMUMCU CADDESI HİHMET GÜNSOY APT. NO:2 Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
2018 Yılı: 2/02017 Yılı: 31/02016 Yılı: 23/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
29.11.2014 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
CÜZDANOĞLU KASAP VE TAVUKÇULUK firması Hatay ili Antakya ilçesinde Döğmeciler, Kasap, Tavuk sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 38 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 2 kişi tarafından aranmıştır.
CÜZDANOĞLU+KASAP+VE+TAVUKÇULUK+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

CÜZDANOĞLU KASAP VE TAVUKÇULUK Hakkında

Firmamız Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi ODABAŞI MAHALLESİ UĞURMUMCU CADDESI HİHMET GÜNSOY APT. NO:2 Adresinde faaliyettedir.
CÜZDANOĞLU KASAP VE TAVUKÇULUK Döğmeciler, Kasap, Tavuk, Tavukçuluk, Piliç, Kasaplar, Et Market, Et Pazarı, Kasap ve Fırın Restaurant sektörlerinde hizmet vermektedir.
CÜZDANOĞLU KASAP VE TAVUKÇULUK Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir CÜZDANOĞLU KASAP VE TAVUKÇULUK firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
CÜZDANOĞLU KASAP VE TAVUKÇULUK firmamıza İstek ve taleplerinizi 23 Ocak 2018 Salı Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (326) 502 03 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 38 kişi Ziyaret etmiş, 2 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
4 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
2 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
5 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
6 kişi beğendi.
Firma Türü: normal