VASIFLI VASIFSIZ ELEMAN ARANIYOR googlepng

13 ₺
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI ** Depo Mal Kabul ve sevkiyat yüklemelerini yapacak fiziki olarak çalışacak, ** Yoğun iş temposuna ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, ** Dürüst, hızlı ve pratik çalışan, ** Başarılı çalışanlar Forklift Operatörü olarak yetiştirilecektir. İŞ TANIMI Barsan Global Lojistik A.Ş. kadrosunda KARTEPE VE GÖLCÜK Depomuzda el terminali kullanarak barkodlama yapacak ve malzeme elleçleyecek , üretim hattında malzeme besleyecek , streçleme , etiketleme yapabilecek depo elemanı görevinde 3 vardiya haftanın 6 günü çalışacak personeller istihdam edilecektir.
Tarih
07 Aralık 2023 00:00
Hit
421/3
Cep Telefonu
Kategori
Alt Kategori
BARSAN GLOBAL LOJİSTİK A.Ş tarafından yayınlanan VASIFLI VASIFSIZ ELEMAN ARANIYOR ilanı, İlanları ili ilçesi mahallesinde Lojistik ve Taşıma kategorisinde yer almakta olup 2024 yılı içerisinde 421 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
+İlanları Firma+Rehberim+İlanıdır!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
VASIFLI VASIFSIZ ELEMAN ARANIYOR Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! 13 Nisan 2024 Cumartesi 09:41 https://firmarehberim.com/ilan/tumu/vasifli-vasifsiz-eleman-araniyor-628 #VASIFLI #VASIFSIZ #ELEMAN #ARANIYOR #VASIFLIVASIFSIZ #VASIFSIZELEMAN #ELEMANARANIYOR #VASIFLIVASIFSIZELEMANARANIYOR

BARSAN GLOBAL LOJİSTİK A.Ş Üyenin Diğer İlanları googlepng

Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit
VASIFLI VASIFSIZ ELEMAN ARANIYOR VASIFLI VASIFSIZ ELEMAN ARANIYOR 13 ₺ 07 Ara 2023 422

En Popüler İlanlar googlepng

Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit
Kayıtlı ilan bulunamadı.