3D Tarayıcılar Firmaları

Adres: Zerdalilik Mh Cebesoy Cd 1389 sk Muratpaşa/ANTALYA
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: 100.yıl mah 85119sk 31.blk
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
3D Tarayıcılar - 3D Tarayıcılar firmaları 2 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Sayfanızda Paylaşın
3D Tarayıcılar Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Bildirin
3D Tarayıcılar sektöründe 2 adet firma bulunmaktadır, 3D Tarayıcılar sektörü 18 Haziran 2019 Salı günü tarihi itibari ile 27311 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
3D Tarayıcılar sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı 3D Tarayıcılar, En Popüler 3D Tarayıcılar, En Çok Aranan 3D Tarayıcılar, En Beğenilen 3D Tarayıcılar, En İyi 3D Tarayıcılar, En Yeni 3D Tarayıcılar, En Yakın 3D Tarayıcılar, En Güncel 3D Tarayıcılar, 3D Tarayıcılar Nerede?
Adana 3D Tarayıcılar, Adıyaman 3D Tarayıcılar, Afyonkarahisar 3D Tarayıcılar, Ağrı 3D Tarayıcılar, Aksaray 3D Tarayıcılar, Amasya 3D Tarayıcılar, Ankara 3D Tarayıcılar, Antalya 3D Tarayıcılar, Ardahan 3D Tarayıcılar, Artvin 3D Tarayıcılar, Aydın 3D Tarayıcılar, Balıkesir 3D Tarayıcılar, Bartın 3D Tarayıcılar, Batman 3D Tarayıcılar, Bayburt 3D Tarayıcılar, Bilecik 3D Tarayıcılar, Bingöl 3D Tarayıcılar, Bitlis 3D Tarayıcılar, Bolu 3D Tarayıcılar, Burdur 3D Tarayıcılar, Bursa 3D Tarayıcılar, Çanakkale 3D Tarayıcılar, Çankırı 3D Tarayıcılar, Çorum 3D Tarayıcılar, Denizli 3D Tarayıcılar, Diyarbakır 3D Tarayıcılar, Düzce 3D Tarayıcılar, Edirne 3D Tarayıcılar, Elazığ 3D Tarayıcılar, Erzincan 3D Tarayıcılar, Erzurum 3D Tarayıcılar, Eskişehir 3D Tarayıcılar, Gaziantep 3D Tarayıcılar, Giresun 3D Tarayıcılar, Gümüşhane 3D Tarayıcılar, Hakkari 3D Tarayıcılar, Hatay 3D Tarayıcılar, Iğdır 3D Tarayıcılar, Isparta 3D Tarayıcılar, İstanbul 3D Tarayıcılar, İzmir 3D Tarayıcılar, Kahramanmaraş 3D Tarayıcılar, Karabük 3D Tarayıcılar, Karaman 3D Tarayıcılar, Kars 3D Tarayıcılar, Kastamonu 3D Tarayıcılar, Kayseri 3D Tarayıcılar, Kıbrıs 3D Tarayıcılar, Kilis 3D Tarayıcılar, Kırıkkale 3D Tarayıcılar, Kırklareli 3D Tarayıcılar, Kırşehir 3D Tarayıcılar, Kocaeli 3D Tarayıcılar, Konya 3D Tarayıcılar, Kütahya 3D Tarayıcılar, Malatya 3D Tarayıcılar, Manisa 3D Tarayıcılar, Mardin 3D Tarayıcılar, Mersin 3D Tarayıcılar, Muğla 3D Tarayıcılar, Muş 3D Tarayıcılar, Nevşehir 3D Tarayıcılar, Niğde 3D Tarayıcılar, Ordu 3D Tarayıcılar, Osmaniye 3D Tarayıcılar, Rize 3D Tarayıcılar, Sakarya 3D Tarayıcılar, Samsun 3D Tarayıcılar, Şanlıurfa 3D Tarayıcılar, Siirt 3D Tarayıcılar, Sinop 3D Tarayıcılar, Şırnak 3D Tarayıcılar, Sivas 3D Tarayıcılar, Tekirdağ 3D Tarayıcılar, Tokat 3D Tarayıcılar, Trabzon 3D Tarayıcılar, Tunceli 3D Tarayıcılar, Türkiye 3D Tarayıcılar, Uşak 3D Tarayıcılar, Van 3D Tarayıcılar, Yalova 3D Tarayıcılar, Yozgat 3D Tarayıcılar, Zonguldak 3D Tarayıcılar illerindeki 3D Tarayıcılar sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

3D yani 3 boyutlu tarama gerçek olan bir nesnenin 3D tarama cihazlarıyla farklı formatlarda bilgisayar ortamına atılmasıdır kısaca.

Tarama sonrası gerçek nesnenin modelinin bilgisayar ortamına gönderilirken neseneyi ifade eden veri tipine de sayısallaştırma denilebilir.

Bu tarayıcılar ile taranacak nesnelerin dışını ve içini dolduracak şekilde nokta bulutu biçimindeki veriler dijital ortama aktarıldıktan sonra gerçek nesneye müdahalede bulunulabilir, düzeltmeler yapılabilir, mevcut modelin üzerine farklı eklentiler yapılabilir.

Peki bu 3D tarayıcılar nasıl çalışmaktadır? Tarama işlemlerinde genellikle lazer ve optik yöntemler kullanılmaktadır. Tarama işleminde, taranacak nesneye ışık topu gönderilir ve genel hatlarıyla tanımlama yapılır ve merkezi nokta bulutları oluşturur.

Günümüz itibariyle son teknoloji cihazlarda bu tarama işlemi kısa zamanda yapılmakta ve gerçek nesnenin tüm ayrıntılarıyla bilgisayar ortamına aktarılabilmektedir.

Sayısallaştırılmış gerçek nesnenin dijital ortam ile gerçek ortam arasındaki fark hataları tarama işleminde görülmektedir.