3m Cam Filmi Firmaları

Adres: Hasanpaşa Uzunçayır Yolu Cad. Konak İş Merkezi A Blok No:30 Dükkan:3 ( Salı Pazarı 2. Kapı Karşısı )
Beğeni: 1 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
1 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
3m Cam Filmi - 3m Cam Filmi firmaları 1 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Sayfanızda Paylaşın
3m Cam Filmi Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Bildirin
3m Cam Filmi sektöründe 1 adet firma bulunmaktadır, 3m Cam Filmi sektörü 16 Haziran 2019 Pazar günü tarihi itibari ile 51626 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
3m Cam Filmi sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı 3m Cam Filmi, En Popüler 3m Cam Filmi, En Çok Aranan 3m Cam Filmi, En Beğenilen 3m Cam Filmi, En İyi 3m Cam Filmi, En Yeni 3m Cam Filmi, En Yakın 3m Cam Filmi, En Güncel 3m Cam Filmi, 3m Cam Filmi Nerede?
Adana 3m Cam Filmi, Adıyaman 3m Cam Filmi, Afyonkarahisar 3m Cam Filmi, Ağrı 3m Cam Filmi, Aksaray 3m Cam Filmi, Amasya 3m Cam Filmi, Ankara 3m Cam Filmi, Antalya 3m Cam Filmi, Ardahan 3m Cam Filmi, Artvin 3m Cam Filmi, Aydın 3m Cam Filmi, Balıkesir 3m Cam Filmi, Bartın 3m Cam Filmi, Batman 3m Cam Filmi, Bayburt 3m Cam Filmi, Bilecik 3m Cam Filmi, Bingöl 3m Cam Filmi, Bitlis 3m Cam Filmi, Bolu 3m Cam Filmi, Burdur 3m Cam Filmi, Bursa 3m Cam Filmi, Çanakkale 3m Cam Filmi, Çankırı 3m Cam Filmi, Çorum 3m Cam Filmi, Denizli 3m Cam Filmi, Diyarbakır 3m Cam Filmi, Düzce 3m Cam Filmi, Edirne 3m Cam Filmi, Elazığ 3m Cam Filmi, Erzincan 3m Cam Filmi, Erzurum 3m Cam Filmi, Eskişehir 3m Cam Filmi, Gaziantep 3m Cam Filmi, Giresun 3m Cam Filmi, Gümüşhane 3m Cam Filmi, Hakkari 3m Cam Filmi, Hatay 3m Cam Filmi, Iğdır 3m Cam Filmi, Isparta 3m Cam Filmi, İstanbul 3m Cam Filmi, İzmir 3m Cam Filmi, Kahramanmaraş 3m Cam Filmi, Karabük 3m Cam Filmi, Karaman 3m Cam Filmi, Kars 3m Cam Filmi, Kastamonu 3m Cam Filmi, Kayseri 3m Cam Filmi, Kıbrıs 3m Cam Filmi, Kilis 3m Cam Filmi, Kırıkkale 3m Cam Filmi, Kırklareli 3m Cam Filmi, Kırşehir 3m Cam Filmi, Kocaeli 3m Cam Filmi, Konya 3m Cam Filmi, Kütahya 3m Cam Filmi, Malatya 3m Cam Filmi, Manisa 3m Cam Filmi, Mardin 3m Cam Filmi, Mersin 3m Cam Filmi, Muğla 3m Cam Filmi, Muş 3m Cam Filmi, Nevşehir 3m Cam Filmi, Niğde 3m Cam Filmi, Ordu 3m Cam Filmi, Osmaniye 3m Cam Filmi, Rize 3m Cam Filmi, Sakarya 3m Cam Filmi, Samsun 3m Cam Filmi, Şanlıurfa 3m Cam Filmi, Siirt 3m Cam Filmi, Sinop 3m Cam Filmi, Şırnak 3m Cam Filmi, Sivas 3m Cam Filmi, Tekirdağ 3m Cam Filmi, Tokat 3m Cam Filmi, Trabzon 3m Cam Filmi, Tunceli 3m Cam Filmi, Türkiye 3m Cam Filmi, Uşak 3m Cam Filmi, Van 3m Cam Filmi, Yalova 3m Cam Filmi, Yozgat 3m Cam Filmi, Zonguldak 3m Cam Filmi illerindeki 3m Cam Filmi sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Sürücü ve yolcuların ısı ve parlak ışıktan korunmasını, enerjiden tasarruf edilmesini sağlayan ve daha birçok çeşitli amaçlarda kullanılan 3M araç cam filmleri, UV ışınlarını %99 oranında etkisiz hale getiriyor. Bu sayede aracın içinde bulunan sürücü ve yolcuları güneşin zararlı etkilerinden de koruyor. Aynı zamanda araç içine giren ısıyı da azalttığı için daha az klima çalışmasını, dolayısıyla daha az yakıt tüketilmesini sağlıyor.

Yenilikçi binlerce ürün geliştiren 3M, farklı renk tonlarıyla sunduğu araç filmleri ile araçların dış görünüşlerinin de güzel olmasını sağlıyor. 3M araç bakımı uzmanlığıyla her türlü ihtiyacı karşılamak için farklı koyuluklarda film serileri geliştirdi. Bunlar arasında yer alan 3M Crystalline ve 3M Colour Stable serileri, üstün teknolojileri ile ön plana çıkıyor. 

3M Araç Cam Filmleri, sürücü ve yolcuları ısı ve parlak ışıktan korumak, havalandırmadan enerji tasarrufu etmek gibi çok çeşitli amaçlarla kullanılıyor. Güneşin etkisi ile araç camı ve araç içinde olan parıldamaları, koyuluk oranına ve yapısına göre yüzde 97’ye kadar azaltarak daha güvenli bir sürüş sağlıyor. Camın önünde bir tabaka oluşturduğundan kaza anında camın dağılmasını engelleyebilme özelliğiyle yolculara ek koruma sağlıyor.