Hatay Abank Şubeleri Firmaları

Yer: Hatay, Antakya
Adres: Yavuz Selim Caddesi, Zühtiye Ökten Çarşısı, A Blok, No: 7-8-16,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Hatay Abank Şubeleri - Abank Şubeleri Hatay firmaları 215 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Sayfanızda Paylaşın
Hatay Abank Şubeleri Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Bildirin
Hatay Abank Şubeleri sektöründe 215 adet firma bulunmaktadır, Abank Şubeleri sektörü 24 Temmuz 2019 Çarşamba günü tarihi itibari ile 19190 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Hatay Abank Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Hatay Abank Şubeleri, En Popüler Hatay Abank Şubeleri, En Çok Aranan Hatay Abank Şubeleri, En Beğenilen Hatay Abank Şubeleri, En İyi Hatay Abank Şubeleri, En Yeni Hatay Abank Şubeleri, En Yakın Hatay Abank Şubeleri, En Güncel Hatay Abank Şubeleri, Hatay Abank Şubeleri Nerede?
Hatay İlindeki Altınözü Abank Şubeleri, Antakya Abank Şubeleri, Arsuz Abank Şubeleri, Belen Abank Şubeleri, Defne Abank Şubeleri, Dörtyol Abank Şubeleri, Erzin Abank Şubeleri, Hassa Abank Şubeleri, Hatay Merkez Abank Şubeleri, İskenderun Abank Şubeleri, Kırıkhan Abank Şubeleri, Kumlu Abank Şubeleri, Payas Abank Şubeleri, Reyhanlı Abank Şubeleri, Samandağ Abank Şubeleri, Yayladağı Abank Şubeleri ilçelerindeki Abank Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Alternatif Bank kısacası Abank Türkiye'de bankacılık sektörüne 1991 yılında katıldı. 2013 yılında da bir Katar Bankası olan The Commercial Bank yüzde 75 hisse ile bankanın hâkim hissedarı oldu. 2016 yılında sonunda ise gerçekleşen hisse devrinin ardından The Commercial Bank Abank'ın tek sahibi haline geldi.

Fitch Ratings ve Moody's gibi uluslararası kredi derecelendirme kuruluşları The Commercial Bank'ın Abank'a verdiği güçlü desteğe dikkat çekti.

51 danışman şubesi bulunan ve 1000'e yakın da uzman çalışanı ile müşterilerine hizmetlerini sunan Abank, “Kusursuz hizmet anlayışı” ile Kurumsal, Ticari ve Bireysel Bankacılık alanında hizmet veriyor. Türk ekonomisinde kısa vadede istihdam ve altyapı yaratacak pek çok projeye finansman sağlayan Abank, reel ekonomiye de destek olarak müşterileriyle birlikte büyümeyi hedefliyor.

Vizyonu

Dünya standartlarında çözüm odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerinin tercih ettiği ilk banka olmak.

Misyonu

Alternatif Bank olarak Türkiye’de Kurumsal, Ticari ve Bireysel Bankacılıkta yenilikçi vizyonuyla fark yaratarak; teknolojik altyapısı, operasyonel mükemmellik standartları ve odaklı bankacılık anlayışıyla müşterilerinin ihtiyaç duydukları her an yanlarında olmak, hedefleri ve iş stratejilerine ulaşmaları için özel çözümler üretmek.