Ahşap Kapı ve Pencere Firmaları

Adres: Marangozlar Sitesi 14.Sk. No.:20 Tosya / KASTAMONU
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Yeni Mah. Belediye Cad. Sanayi Sitesi No.:3 İhsangazi / Kastamonu
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Ali Paşa köyü yolu Atatürk Caddesi, 34570
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: hatay antakya avsuyu mahallesi karanfil sokak
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Ahşap Kapı ve Pencere - Ahşap Kapı ve Pencere firmaları 4 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Sayfanızda Paylaşın
Ahşap Kapı ve Pencere Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Bildirin
Ahşap Kapı ve Pencere sektöründe 4 adet firma bulunmaktadır, Ahşap Kapı ve Pencere sektörü 24 Mayıs 2019 Cuma günü tarihi itibari ile 8544 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Ahşap Kapı ve Pencere sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Ahşap Kapı ve Pencere, En Popüler Ahşap Kapı ve Pencere, En Çok Aranan Ahşap Kapı ve Pencere, En Beğenilen Ahşap Kapı ve Pencere, En İyi Ahşap Kapı ve Pencere, En Yeni Ahşap Kapı ve Pencere, En Yakın Ahşap Kapı ve Pencere, En Güncel Ahşap Kapı ve Pencere, Ahşap Kapı ve Pencere Nerede?
Adana Ahşap Kapı ve Pencere, Adıyaman Ahşap Kapı ve Pencere, Afyonkarahisar Ahşap Kapı ve Pencere, Ağrı Ahşap Kapı ve Pencere, Aksaray Ahşap Kapı ve Pencere, Amasya Ahşap Kapı ve Pencere, Ankara Ahşap Kapı ve Pencere, Antalya Ahşap Kapı ve Pencere, Ardahan Ahşap Kapı ve Pencere, Artvin Ahşap Kapı ve Pencere, Aydın Ahşap Kapı ve Pencere, Balıkesir Ahşap Kapı ve Pencere, Bartın Ahşap Kapı ve Pencere, Batman Ahşap Kapı ve Pencere, Bayburt Ahşap Kapı ve Pencere, Bilecik Ahşap Kapı ve Pencere, Bingöl Ahşap Kapı ve Pencere, Bitlis Ahşap Kapı ve Pencere, Bolu Ahşap Kapı ve Pencere, Burdur Ahşap Kapı ve Pencere, Bursa Ahşap Kapı ve Pencere, Çanakkale Ahşap Kapı ve Pencere, Çankırı Ahşap Kapı ve Pencere, Çorum Ahşap Kapı ve Pencere, Denizli Ahşap Kapı ve Pencere, Diyarbakır Ahşap Kapı ve Pencere, Düzce Ahşap Kapı ve Pencere, Edirne Ahşap Kapı ve Pencere, Elazığ Ahşap Kapı ve Pencere, Erzincan Ahşap Kapı ve Pencere, Erzurum Ahşap Kapı ve Pencere, Eskişehir Ahşap Kapı ve Pencere, Gaziantep Ahşap Kapı ve Pencere, Giresun Ahşap Kapı ve Pencere, Gümüşhane Ahşap Kapı ve Pencere, Hakkari Ahşap Kapı ve Pencere, Hatay Ahşap Kapı ve Pencere, Iğdır Ahşap Kapı ve Pencere, Isparta Ahşap Kapı ve Pencere, İstanbul Ahşap Kapı ve Pencere, İzmir Ahşap Kapı ve Pencere, Kahramanmaraş Ahşap Kapı ve Pencere, Karabük Ahşap Kapı ve Pencere, Karaman Ahşap Kapı ve Pencere, Kars Ahşap Kapı ve Pencere, Kastamonu Ahşap Kapı ve Pencere, Kayseri Ahşap Kapı ve Pencere, Kıbrıs Ahşap Kapı ve Pencere, Kilis Ahşap Kapı ve Pencere, Kırıkkale Ahşap Kapı ve Pencere, Kırklareli Ahşap Kapı ve Pencere, Kırşehir Ahşap Kapı ve Pencere, Kocaeli Ahşap Kapı ve Pencere, Konya Ahşap Kapı ve Pencere, Kütahya Ahşap Kapı ve Pencere, Malatya Ahşap Kapı ve Pencere, Manisa Ahşap Kapı ve Pencere, Mardin Ahşap Kapı ve Pencere, Mersin Ahşap Kapı ve Pencere, Muğla Ahşap Kapı ve Pencere, Muş Ahşap Kapı ve Pencere, Nevşehir Ahşap Kapı ve Pencere, Niğde Ahşap Kapı ve Pencere, Ordu Ahşap Kapı ve Pencere, Osmaniye Ahşap Kapı ve Pencere, Rize Ahşap Kapı ve Pencere, Sakarya Ahşap Kapı ve Pencere, Samsun Ahşap Kapı ve Pencere, Şanlıurfa Ahşap Kapı ve Pencere, Siirt Ahşap Kapı ve Pencere, Sinop Ahşap Kapı ve Pencere, Şırnak Ahşap Kapı ve Pencere, Sivas Ahşap Kapı ve Pencere, Tekirdağ Ahşap Kapı ve Pencere, Tokat Ahşap Kapı ve Pencere, Trabzon Ahşap Kapı ve Pencere, Tunceli Ahşap Kapı ve Pencere, Türkiye Ahşap Kapı ve Pencere, Uşak Ahşap Kapı ve Pencere, Van Ahşap Kapı ve Pencere, Yalova Ahşap Kapı ve Pencere, Yozgat Ahşap Kapı ve Pencere, Zonguldak Ahşap Kapı ve Pencere illerindeki Ahşap Kapı ve Pencere sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Ahşap ürünler insanlık tarihinin en eski ve ilk ürünleridir. Ahşap kapı ve pencereler de el işçiliği kullanılmaktadır. Oldukça emek isteyen bu ürünler hem şıklığı hem kalitesi hem de uygun fiyatlı olması nedeniyle oldukça talep görmektedir.

Ahşap kapı ve pencereler eski yapılarda estetik görüntü sağlamak için özel tasarım olarak üretilebilmekteydi. Özellikle köy evlerinde kullanılan ahşap kapı ve pencerelerin, yapımında kullanılan ağacın türüne göre kalitesi değişmektedir.

Günümüzde ahşap pencerelerin yerini plastik pencereler alsa da ahşap kapıların kullanımı daha fazladır. Isı tasarrufu nedeniyle tercih edilen ahşap kapı ve pencereler özellikle kış aylarında sıcağı oda içerisinde koruma özelliğine sahiptir. 

Ahşap pencerelerde kasa içerisine camlar küçük çivi ve hamurumsu macunlar yardımıyla tutturulmaktadır. Kapılar ise iç odalarda yarıya kadar cam, banyo, tuvalet ve giriş kısımda tamamiyle ahşap olarak tasarlanmaktadır. Ahşap kapı ve pencereler dünyanın her yerinde en çok kullanılan modellerdir.