İskenderun Alçı Dekorasyon Firmaları

Adres: PROF.MUAMMER AKSOY CAD. İSKENDERUN
Beğeni: 16 kişi beğendi Firma Türü: normal
16 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Adres:
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Hatay İskenderun Alçı Dekorasyon - Alçı Dekorasyon Hatay İskenderun firmaları 49 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Sayfanızda Paylaşın
İskenderun Alçı Dekorasyon Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Bildirin
İskenderun Alçı Dekorasyon sektöründe 49 adet firma bulunmaktadır, Alçı Dekorasyon sektörü 20 Ağustos 2019 Salı günü tarihi itibari ile 43186 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
İskenderun Alçı Dekorasyon sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı İskenderun Alçı Dekorasyon, En Popüler İskenderun Alçı Dekorasyon, En Çok Aranan İskenderun Alçı Dekorasyon, En Beğenilen İskenderun Alçı Dekorasyon, En İyi İskenderun Alçı Dekorasyon, En Yeni İskenderun Alçı Dekorasyon, En Yakın İskenderun Alçı Dekorasyon, En Güncel İskenderun Alçı Dekorasyon, İskenderun Alçı Dekorasyon Nerede?
Hatay İli İskenderun İlçesindeki Akarca Alçı Dekorasyon, Akçay Alçı Dekorasyon, Akdeniz Alçı Dekorasyon, Aşkarbeyli Alçı Dekorasyon, Azganlik Alçı Dekorasyon, Azganlik Osb Alçı Dekorasyon, Barbaros Alçı Dekorasyon, Barıştepe Alçı Dekorasyon, Bekbele Alçı Dekorasyon, Bitişik Alçı Dekorasyon, Buluttepe Alçı Dekorasyon, Büyükdere Alçı Dekorasyon, Çağlayan Alçı Dekorasyon, Çamlık Alçı Dekorasyon, Canova Alçı Dekorasyon, Çay Alçı Dekorasyon, Çinarli Alçı Dekorasyon, Cirtiman Alçı Dekorasyon, Cumhuriyet Alçı Dekorasyon, Denizciler Alçı Dekorasyon, Düğünyurdu Alçı Dekorasyon, Dumlupınar Alçı Dekorasyon, Esentepe Alçı Dekorasyon, Fatih Alçı Dekorasyon, Fatih Sultan Mehmet Alçı Dekorasyon, Fatihsultanmehmet Alçı Dekorasyon, Gediksaray Alçı Dekorasyon, Gültepe Alçı Dekorasyon, Gürsel Alçı Dekorasyon, Güzelçay Alçı Dekorasyon, Hürriyet Alçı Dekorasyon, İskenderunosb Alçı Dekorasyon, İsmet İnönü Alçı Dekorasyon, İsmetinönü Alçı Dekorasyon, İstiklal Alçı Dekorasyon, Kaledibi Alçı Dekorasyon, Karayılan Alçı Dekorasyon, Karşıyaka Alçı Dekorasyon, Kavaklioluk Alçı Dekorasyon, Kocatepe Alçı Dekorasyon, Konarlı Alçı Dekorasyon, Kurtuluş Alçı Dekorasyon, Menderes Alçı Dekorasyon, Meydan Alçı Dekorasyon, Modernevler Alçı Dekorasyon, Muradiye Alçı Dekorasyon, Mustafa Kemal Alçı Dekorasyon, Mustafakemal Alçı Dekorasyon, Nardüzü Alçı Dekorasyon, Numune Alçı Dekorasyon, Orhangazi Alçı Dekorasyon, Pınarbaşı Alçı Dekorasyon, Pirireis Alçı Dekorasyon, Sakarya Alçı Dekorasyon, Sarıseki Alçı Dekorasyon, Savaş Alçı Dekorasyon, Seyrantepe Alçı Dekorasyon, Şirinyurt Alçı Dekorasyon, Siteler Alçı Dekorasyon, Suçikaği Alçı Dekorasyon, Süleymaniye Alçı Dekorasyon, Yenişehir Alçı Dekorasyon, Yıldırımtepe Alçı Dekorasyon, Yunus Emre Alçı Dekorasyon, Yunusemre Alçı Dekorasyon, Zafer Alçı Dekorasyon mahallerindeki Alçı Dekorasyon sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Anlam olarak dekorasyon,oturulan mekanların dizayn ve türlü amaçlarla donatılmasına yarayan bir unsurdur.


Bu tanımlamadan da anlaşılacağı gibi, dekorasyon, işlevsel değeri ile mekanın kullanışlığını etkileyen, estetik değeri ile de mekanın güzel ya da çirkin görünmesini, yaşadığımız veya çalıştığımız mekanların sıcak, sevimli ve renkli bir ortam haline gelmesini sağlayan, kısaca sanat ve tekniği birleştiren bir anlayış biçimidir. Son yıllarda alçı dekorasyon da bu güzellişterme işine dahil olmuştur.                                                       

Alçı dekorasyonu şöyle sınıflandırabiliriz; Barok, Clasic, Modern, Selçuklu ve Osmanlı tarzında uygulanabilmektedir.  

Alçıpan, dış duvarları bitmiş binaların içinde, yerden duvara kadar alçı, her alanda kullanılabilmektedir.


Alçıpan ile Asma Tavan, Alçıpan bölme duvar, kuru Alçı sıva ve kuru yer döşemesi uygulamaları yapılmaktadır.


Ayrıca bu uygulama pratik olmakla beraber ekonomik anlamında da uygun olup, Alçı dekorasyon Modellemede seri çözümler üretebilmektedir.  

Metal iskeletin her iki yüzüne hafif bir malzeme olan alçı levhanın vidalanması ile oluşturulan, oda duvarları, WC ve banyo bölmeleri elde edilen, taşıyıcı olmayan Alçıpan  bölme duvardır.


Alçı plaka sıva yerine mevcut duvara yapıştırılarak kullanılabilir.Alçı sıvada mevcut olan dalgalanmalar olmadan düzgün ve estetik Alçıpan bölme duvar görünümü sağlar.


Alçıpan bölme duvar üzerine boya, duvar kağıdı, karo, fayans uygulamaları kolayca uygulanabilmektedir.


Alçıpan yangına dayanıklı, ses ve ısı yalıtımı sağlar.


Elektrik ve su tesisatını gizleme olanağı vererek, alçı dekorasyonda bir çözüm sunar.


Kaba inşaatı ve taşıyıcı duvarları tamamlanmış mekanların odalar arasında da konutlar arasında da uygulanır.