Ambalaj Kağıdı Firmaları

Adres: Ayşe Fitnat Hanım Cad. (Akkent Sitesi Karşısı)
Beğeni: 5 kişi beğendi Firma Türü: normal
5 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Adres: Osmanağa Mah. Arayıcıbaşı Sok. 28
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Talatpaşa Blv. Nedret Apartmanı No:6/1 Alsancak İzmir
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: BOSB Beymersan Mermerciler San. Sit. 14. Cad. No. 21 - 26 Beylikdüzü
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: İsmet Kaptan Mah. Gaziosmanpaşa Blv. 3 Yeni Asır İşh. K:1 D:110
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Beylikdüzü Osb Mah. 2. Cad. 1 Mermerciler San. Sit.
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Yer: Hatay, Antakya
Adres: İZZET GÜÇLÜ CAD. ADA ÇARŞISI NO:8
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Ambalaj Kağıdı - Ambalaj Kağıdı firmaları 7 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Sayfanızda Paylaşın
Ambalaj Kağıdı Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Bildirin
Ambalaj Kağıdı sektöründe 7 adet firma bulunmaktadır, Ambalaj Kağıdı sektörü 25 Mart 2019 Pazartesi günü tarihi itibari ile 7070 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Ambalaj Kağıdı sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Ambalaj Kağıdı, En Popüler Ambalaj Kağıdı, En Çok Aranan Ambalaj Kağıdı, En Beğenilen Ambalaj Kağıdı, En İyi Ambalaj Kağıdı, En Yeni Ambalaj Kağıdı, En Yakın Ambalaj Kağıdı, En Güncel Ambalaj Kağıdı, Ambalaj Kağıdı Nerede?
Adana Ambalaj Kağıdı, Adıyaman Ambalaj Kağıdı, Afyonkarahisar Ambalaj Kağıdı, Ağrı Ambalaj Kağıdı, Aksaray Ambalaj Kağıdı, Amasya Ambalaj Kağıdı, Ankara Ambalaj Kağıdı, Antalya Ambalaj Kağıdı, Ardahan Ambalaj Kağıdı, Artvin Ambalaj Kağıdı, Aydın Ambalaj Kağıdı, Balıkesir Ambalaj Kağıdı, Bartın Ambalaj Kağıdı, Batman Ambalaj Kağıdı, Bayburt Ambalaj Kağıdı, Bilecik Ambalaj Kağıdı, Bingöl Ambalaj Kağıdı, Bitlis Ambalaj Kağıdı, Bolu Ambalaj Kağıdı, Burdur Ambalaj Kağıdı, Bursa Ambalaj Kağıdı, Çanakkale Ambalaj Kağıdı, Çankırı Ambalaj Kağıdı, Çorum Ambalaj Kağıdı, Denizli Ambalaj Kağıdı, Diyarbakır Ambalaj Kağıdı, Düzce Ambalaj Kağıdı, Edirne Ambalaj Kağıdı, Elazığ Ambalaj Kağıdı, Erzincan Ambalaj Kağıdı, Erzurum Ambalaj Kağıdı, Eskişehir Ambalaj Kağıdı, Gaziantep Ambalaj Kağıdı, Giresun Ambalaj Kağıdı, Gümüşhane Ambalaj Kağıdı, Hakkari Ambalaj Kağıdı, Hatay Ambalaj Kağıdı, Iğdır Ambalaj Kağıdı, Isparta Ambalaj Kağıdı, İstanbul Ambalaj Kağıdı, İzmir Ambalaj Kağıdı, Kahramanmaraş Ambalaj Kağıdı, Karabük Ambalaj Kağıdı, Karaman Ambalaj Kağıdı, Kars Ambalaj Kağıdı, Kastamonu Ambalaj Kağıdı, Kayseri Ambalaj Kağıdı, Kıbrıs Ambalaj Kağıdı, Kilis Ambalaj Kağıdı, Kırıkkale Ambalaj Kağıdı, Kırklareli Ambalaj Kağıdı, Kırşehir Ambalaj Kağıdı, Kocaeli Ambalaj Kağıdı, Konya Ambalaj Kağıdı, Kütahya Ambalaj Kağıdı, Malatya Ambalaj Kağıdı, Manisa Ambalaj Kağıdı, Mardin Ambalaj Kağıdı, Mersin Ambalaj Kağıdı, Muğla Ambalaj Kağıdı, Muş Ambalaj Kağıdı, Nevşehir Ambalaj Kağıdı, Niğde Ambalaj Kağıdı, Ordu Ambalaj Kağıdı, Osmaniye Ambalaj Kağıdı, Rize Ambalaj Kağıdı, Sakarya Ambalaj Kağıdı, Samsun Ambalaj Kağıdı, Şanlıurfa Ambalaj Kağıdı, Siirt Ambalaj Kağıdı, Sinop Ambalaj Kağıdı, Şırnak Ambalaj Kağıdı, Sivas Ambalaj Kağıdı, Tekirdağ Ambalaj Kağıdı, Tokat Ambalaj Kağıdı, Trabzon Ambalaj Kağıdı, Tunceli Ambalaj Kağıdı, Türkiye Ambalaj Kağıdı, Uşak Ambalaj Kağıdı, Van Ambalaj Kağıdı, Yalova Ambalaj Kağıdı, Yozgat Ambalaj Kağıdı, Zonguldak Ambalaj Kağıdı illerindeki Ambalaj Kağıdı sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kâğıt ve karton ambalajın hammaddesi selüloz adı verilen çok değerli bir maddedir. Selüloz, özel yetiştirilen bitkilerden ve ağaçlardan elde edilmektedir. Kâğıt ve karton işlenmesi kolay olduğundan, taşınması sırasında az yer kaplaması ve dayanıklı olması bakımından tercih edilir. Çok değişik kalitede ve gramajda üretilebilen kartondan yapılan karton ambalajlar, sayısız biçim ve görünüşte elde edilmektedir.

Karton esaslı ambalaj malzemelerinin ana hammaddesi kâğıttır. Kâğıtta karton gibi işlenmesi kolaydır. Günümüzde üretilen kâğıtlar arasında ambalaj kâğıdı olarak çok çeşitli üretim yapılmaktadır. Kâğıt ve karton ambalajlar en ekonomik ambalaj çeşitlerindendir. Daha az hammadde kullanarak daha dayanıklı ancak ince, hafif, ekonomik karton üretimi yapılmaktadır. Kâğıt ve karton ambalajın üretim kolaylığı ve ekonomikliği bakımından oldukça tercih edilen bir ambalaj türüdür.

Bunun yanı sıra kâğıt ve karton ambalajın tek başına sertlik, patlama, koruma, nem ve su bariyer değerlerinin yeterli olmadığı durumlar için içine koyulacak ürünlerin özelliklerine göre bu ambalajlar çeşitli işlemlere tabii tutulur. Bir başka iç ambalaj ile desteklenerek kullanılan karton emprenye ya da lamine edilebilir. Yeni tasarımlar karton ambalajların kullanım alanları da artmıştır. İki kâğıdın arasına oluklu şekli verilmiş bir diğer kağıt ile desteklenmesi ile üretilen oluklu mukavvalarda bir çok kullanım alanlarında ahşap ambalajların alternatifi olmaya başlamışlardır.