Burdur Anadolu Gaz Firmaları

Burdur Anadolu Gaz - Anadolu Gaz Burdur firmaları 2 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...

Alternatif Burdur İli Firmaları

Adres: Çeşme Mh. Cumhuriyet Cd. No: 18,
Beğeni: 1 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
1 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Burdur Anadolu Gaz - Anadolu Gaz Burdur firmaları 2 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Burdur İli Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Burdur Anadolu Gaz Alternatif Arama Seçenekleri
Burdur Anadolu Gaz sektöründe 2 adet firma bulunmaktadır, Anadolu Gaz sektörü 22 Kasım 2019 Cuma günü tarihi itibari ile 20478 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Burdur Anadolu Gaz sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Burdur Anadolu Gaz, En Popüler Burdur Anadolu Gaz, En Çok Aranan Burdur Anadolu Gaz, En Beğenilen Burdur Anadolu Gaz, En İyi Burdur Anadolu Gaz, En Yeni Burdur Anadolu Gaz, En Yakın Burdur Anadolu Gaz, En Güncel Burdur Anadolu Gaz, Burdur Anadolu Gaz Nerede?
Burdur İlindeki Ağlasun Anadolu Gaz, Altinyayla Anadolu Gaz, Altınyayla(dirmil) Anadolu Gaz, Bucak Anadolu Gaz, Burdur Merkez Anadolu Gaz, Çavdır Anadolu Gaz, Çeltikçi Anadolu Gaz, Gölhisar Anadolu Gaz, Karamanlı Anadolu Gaz, Kemer Anadolu Gaz, Merkez Anadolu Gaz, Tefenni Anadolu Gaz, Yeşilova Anadolu Gaz ilçelerindeki Anadolu Gaz sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Burdur Anadolu Gaz Hakkında Detaylı Açıklama

32 yıllık sektör tecrübesini arkasına alan Anadolugaz 1980 yılında rafineri bölgesi dışında faaliyet gösteren ilk dolum tesisi olarak 30 kişilik bir gurubun bir araya gelmesi ile Anadolu’nun güzide illerinden Nevşehir de Limited Şirketi olarak kurulmuştur. 1982 yılından itibaren 13 ortaklı Anonim Şirketi olarak yola devam etmektedir. Anadolugaz A.Ş 1990 yılında Kırıkkale Rafineri Bölgesinde Kırıkkale Dolum Tesisini, 1992 yılında Karaman Dolum Tesisini, 1993 yılında da Rafineri Bölgesinde İzmit ( Yarımca) Dolum Tesisini faaliyete geçirmiş olup hem sermayesini hem de tesis sayısını artırarak Türkiye’nin önde gelen LPG firmalarından biri olmuştur.

Anadolugaz A.Ş kurulduğu tarihten itibaren 2001 yılına kadar Nevşehir Dolum Tesisi içerisinde devam ettirdiği Genel Müdürlük çalışmalarını 2001 yılından sonra Ankara da bulunan Ercan Şirketler Topluluğu Genel Merkezine taşımıştır.

Satışlarını kurulduğu tarihten beri sürekli artıran Anadolugaz A.Ş tüplü gaz dolumu ile başladığı faaliyetine, otogazın Türkiye piyasasında yer almaya başlaması ile birlikte her iki alanda da bayii ağını genişleterek istikrarlı büyümesini devam ettirmektedir.

2005 yılında Sıvılaştırılmış Petrol Gazları ( LPG ) piyasası Kanununun yürürlüğe girmesi ile Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan ( EPDK) 4 tesisine Dolum , Dağıtım ve LPG Tüpü Muayenesi, Tamir ve Bakım Lisanslarını almıştır. Ayrıca 34 adet taşıma lisanslı tanker filosuna sahiptir.

Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuş olan Anadolugaz A.Ş belirlenen hedefine doğru ilerlerken alt yapı ve insan gücü yatırımına da büyük önem vermektedir.