Antrepocular Firmaları

Adres: İstiklal Mah. Küçük Ayazma Cd
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Tevfik Bey Mah. Tahsin Tekoğlu Cad. 6/8
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Özgürlük Mah. Cumhuriyet Blv. 162
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Antrepocular - Antrepocular firmaları 3 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Sayfanızda Paylaşın
Antrepocular Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Bildirin
Antrepocular sektöründe 3 adet firma bulunmaktadır, Antrepocular sektörü 15 Temmuz 2019 Pazartesi günü tarihi itibari ile 9118 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Antrepocular sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Antrepocular, En Popüler Antrepocular, En Çok Aranan Antrepocular, En Beğenilen Antrepocular, En İyi Antrepocular, En Yeni Antrepocular, En Yakın Antrepocular, En Güncel Antrepocular, Antrepocular Nerede?
Adana Antrepocular, Adıyaman Antrepocular, Afyonkarahisar Antrepocular, Ağrı Antrepocular, Aksaray Antrepocular, Amasya Antrepocular, Ankara Antrepocular, Antalya Antrepocular, Ardahan Antrepocular, Artvin Antrepocular, Aydın Antrepocular, Balıkesir Antrepocular, Bartın Antrepocular, Batman Antrepocular, Bayburt Antrepocular, Bilecik Antrepocular, Bingöl Antrepocular, Bitlis Antrepocular, Bolu Antrepocular, Burdur Antrepocular, Bursa Antrepocular, Çanakkale Antrepocular, Çankırı Antrepocular, Çorum Antrepocular, Denizli Antrepocular, Diyarbakır Antrepocular, Düzce Antrepocular, Edirne Antrepocular, Elazığ Antrepocular, Erzincan Antrepocular, Erzurum Antrepocular, Eskişehir Antrepocular, Gaziantep Antrepocular, Giresun Antrepocular, Gümüşhane Antrepocular, Hakkari Antrepocular, Hatay Antrepocular, Iğdır Antrepocular, Isparta Antrepocular, İstanbul Antrepocular, İzmir Antrepocular, Kahramanmaraş Antrepocular, Karabük Antrepocular, Karaman Antrepocular, Kars Antrepocular, Kastamonu Antrepocular, Kayseri Antrepocular, Kıbrıs Antrepocular, Kilis Antrepocular, Kırıkkale Antrepocular, Kırklareli Antrepocular, Kırşehir Antrepocular, Kocaeli Antrepocular, Konya Antrepocular, Kütahya Antrepocular, Malatya Antrepocular, Manisa Antrepocular, Mardin Antrepocular, Mersin Antrepocular, Muğla Antrepocular, Muş Antrepocular, Nevşehir Antrepocular, Niğde Antrepocular, Ordu Antrepocular, Osmaniye Antrepocular, Rize Antrepocular, Sakarya Antrepocular, Samsun Antrepocular, Şanlıurfa Antrepocular, Siirt Antrepocular, Sinop Antrepocular, Şırnak Antrepocular, Sivas Antrepocular, Tekirdağ Antrepocular, Tokat Antrepocular, Trabzon Antrepocular, Tunceli Antrepocular, Türkiye Antrepocular, Uşak Antrepocular, Van Antrepocular, Yalova Antrepocular, Yozgat Antrepocular, Zonguldak Antrepocular illerindeki Antrepocular sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Firmalar yurtdışına ürün gönderdiklerinde veya yurtdışından ürün aldıklarında yapılması gereken belli gümrük işlemleri vardır. Bu işlemlerin gerçekleşmesi belli bir süre aldığından yurda girişinden önce ürünlerin depolarda bekletilmesi gerekir. Bu depolar gümrük binalarına oldukça yakın olarak konumlandırılır ve antrepo olarak adlandırılır. Buraya konulan malların vergisi henüz ödenmemiştir ve gerekli işlemler tamamlanana kadar ürünler burada koruma altında tutulur. Burada bulunan ürünler ticari ürünler olarak geçer.Bu ürünler antrepocuların güvencesi altındadır.

Antrepocu mu olmak istiyorsunuz?Ya da bir antrepoya ihtiyacınız var ve antrepocuyu hangi kriterlerle arayacağınızı mı bilmiyorsunuz? İşte size bir kaç ip ucu:

Antrepocuların herhangi bir ceza almamış olması gerekmektedir. Depolama yerleri açmak isteyen Antrepocular öncelikle gümrük müdürlüğüne dilekçe ile başvururlar. Adli sicil belgesi, tam adres, kira kontratosu veya tapu senedi, ticaret sicil gazetesi, imza sirküleri, resmi bir kuruluştan alınan kroki, işyeri açma ve çalışma ruhsatı, yangın söndürme ve ışıklandırma sistemi ile ilgili tedbirlerin alındığına dair belge, vergi mükellefiyet belgesi ve taahhütname belgelerinin tam olması Antrepocu olmak için şarttır. Antrepocu eşyaların güvenli bir şekilde muhafazasını sağlamakta yükümlüdür.