Aromaterapi Firmaları

0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Merkez Mah. Erenler Cad. Aşuroğlu Sok. 13 Ünlü Plaza K:2 D:7
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Yukarı Mah. Üsküdar Cad. 18/3 Uras İş Merkezi
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Yer: İzmir, Konak
Adres: 1367 - 1368 Sok. No: 5 - 6,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Yer: İstanbul
Adres: Taşdirek Çeşme Sok. Halıcılar Çarşısı No. 10 / 2 Çemberlitaş
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Beyazıt Mh. 1. Emir Sk. No: 12 D: 1
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Akarsu Yokuşu Cad. No: 44 / 46
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Aromaterapi - Aromaterapi firmaları 7 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Aromaterapi Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Aromaterapi sektöründe 7 adet firma bulunmaktadır, Aromaterapi sektörü 19 Eylül 2019 Perşembe günü tarihi itibari ile 12013 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Aromaterapi sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Aromaterapi, En Popüler Aromaterapi, En Çok Aranan Aromaterapi, En Beğenilen Aromaterapi, En İyi Aromaterapi, En Yeni Aromaterapi, En Yakın Aromaterapi, En Güncel Aromaterapi, Aromaterapi Nerede?
Adana Aromaterapi, Adıyaman Aromaterapi, Afyonkarahisar Aromaterapi, Ağrı Aromaterapi, Aksaray Aromaterapi, Amasya Aromaterapi, Ankara Aromaterapi, Antalya Aromaterapi, Ardahan Aromaterapi, Artvin Aromaterapi, Aydın Aromaterapi, Balıkesir Aromaterapi, Bartın Aromaterapi, Batman Aromaterapi, Bayburt Aromaterapi, Bilecik Aromaterapi, Bingöl Aromaterapi, Bitlis Aromaterapi, Bolu Aromaterapi, Burdur Aromaterapi, Bursa Aromaterapi, Çanakkale Aromaterapi, Çankırı Aromaterapi, Çorum Aromaterapi, Denizli Aromaterapi, Diyarbakır Aromaterapi, Düzce Aromaterapi, Edirne Aromaterapi, Elazığ Aromaterapi, Erzincan Aromaterapi, Erzurum Aromaterapi, Eskişehir Aromaterapi, Gaziantep Aromaterapi, Giresun Aromaterapi, Gümüşhane Aromaterapi, Hakkari Aromaterapi, Hatay Aromaterapi, Iğdır Aromaterapi, Isparta Aromaterapi, İstanbul Aromaterapi, İzmir Aromaterapi, Kahramanmaraş Aromaterapi, Karabük Aromaterapi, Karaman Aromaterapi, Kars Aromaterapi, Kastamonu Aromaterapi, Kayseri Aromaterapi, Kıbrıs Aromaterapi, Kilis Aromaterapi, Kırıkkale Aromaterapi, Kırklareli Aromaterapi, Kırşehir Aromaterapi, Kocaeli Aromaterapi, Konya Aromaterapi, Kütahya Aromaterapi, Malatya Aromaterapi, Manisa Aromaterapi, Mardin Aromaterapi, Mersin Aromaterapi, Muğla Aromaterapi, Muş Aromaterapi, Nevşehir Aromaterapi, Niğde Aromaterapi, Ordu Aromaterapi, Osmaniye Aromaterapi, Rize Aromaterapi, Sakarya Aromaterapi, Samsun Aromaterapi, Şanlıurfa Aromaterapi, Siirt Aromaterapi, Sinop Aromaterapi, Şırnak Aromaterapi, Sivas Aromaterapi, Tekirdağ Aromaterapi, Tokat Aromaterapi, Trabzon Aromaterapi, Tunceli Aromaterapi, Türkiye Aromaterapi, Uşak Aromaterapi, Van Aromaterapi, Yalova Aromaterapi, Yozgat Aromaterapi, Zonguldak Aromaterapi illerindeki Aromaterapi sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kokusunu veren yani aromatik bazı bitkilerin kabukları, çiçekleri yaprakları, dalları, kozalakları, tohumları veya meyvelerinin damıtılmasıyla elde ettiğimiz öz yağların ( İngilizcesi essential oil) fiziksel, duygusal ve ruhsal sağlık için kullanımına ”Aromaterapi” denir. Bu arada aromaterapi öz yağlarına, uçucu veya esansiyel yağlar da deniyor. Aromaterapi öz yağları Antik Mısır’a dayanır. O zamanlar her türlü sağlık probleminde kullanılan aromaterapi öz yağları günümüzde masajda, solunum yoluyla, mekan kokulandırmada, banyolarda, ve kremlerde kullanılıyor

Aromaterapi bütünsel yani holistik dediğimiz tedavi prensibinde işler. kozmetiklerin ve farmosotiklerin ( ilaçlar) ana kaynağı bitkilerdir. Eski çağlarda hastalıkları doğada bulduğu malzemelerle şifa bulmaya çalışan insanoğlu, bitkilerdeki etken maddelerin vücuttaki kimyasal etkilerini fark eder ve bu bitkilerden ilaçları, merhemleri ve şuruplarını yapar.

Daha sonra modern tıp ilerledikçe ve insan nüfusu arttıkça artan ilaç gereksinimini daha seri giderebilmek için, bitkilerin zor üretilmesi ve maliyetli olması nedeniyle, maliyetleri düşürmek için bitkilerdeki bu şifalı kimyasal yapıları kopyaladı ve sentetik olarak üretti.