Atlasglobal Firmaları

Yer: Muğla, Milas
Adres: Ekinanbarı Köyü Milas-Bodrum Havalimanı
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Şenlikköy Mah. Yeşilköy Cad. 9/A Florya
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Kultur Mh. Ismet Inonu Bulvari No 9A
Beğeni: 17 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
17 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Dokuz Eylül Mah. Akçay Cad. Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Terminali
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Tüm Türkiye Genelinde Hizmet Vermektedir
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Atlasglobal - Atlasglobal firmaları 14 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Sayfanızda Paylaşın
Atlasglobal Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Bildirin
Atlasglobal sektöründe 14 adet firma bulunmaktadır, Atlasglobal sektörü 20 Ağustos 2019 Salı günü tarihi itibari ile 9983 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Atlasglobal sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Atlasglobal, En Popüler Atlasglobal, En Çok Aranan Atlasglobal, En Beğenilen Atlasglobal, En İyi Atlasglobal, En Yeni Atlasglobal, En Yakın Atlasglobal, En Güncel Atlasglobal, Atlasglobal Nerede?
Adana Atlasglobal, Adıyaman Atlasglobal, Afyonkarahisar Atlasglobal, Ağrı Atlasglobal, Aksaray Atlasglobal, Amasya Atlasglobal, Ankara Atlasglobal, Antalya Atlasglobal, Ardahan Atlasglobal, Artvin Atlasglobal, Aydın Atlasglobal, Balıkesir Atlasglobal, Bartın Atlasglobal, Batman Atlasglobal, Bayburt Atlasglobal, Bilecik Atlasglobal, Bingöl Atlasglobal, Bitlis Atlasglobal, Bolu Atlasglobal, Burdur Atlasglobal, Bursa Atlasglobal, Çanakkale Atlasglobal, Çankırı Atlasglobal, Çorum Atlasglobal, Denizli Atlasglobal, Diyarbakır Atlasglobal, Düzce Atlasglobal, Edirne Atlasglobal, Elazığ Atlasglobal, Erzincan Atlasglobal, Erzurum Atlasglobal, Eskişehir Atlasglobal, Gaziantep Atlasglobal, Giresun Atlasglobal, Gümüşhane Atlasglobal, Hakkari Atlasglobal, Hatay Atlasglobal, Iğdır Atlasglobal, Isparta Atlasglobal, İstanbul Atlasglobal, İzmir Atlasglobal, Kahramanmaraş Atlasglobal, Karabük Atlasglobal, Karaman Atlasglobal, Kars Atlasglobal, Kastamonu Atlasglobal, Kayseri Atlasglobal, Kıbrıs Atlasglobal, Kilis Atlasglobal, Kırıkkale Atlasglobal, Kırklareli Atlasglobal, Kırşehir Atlasglobal, Kocaeli Atlasglobal, Konya Atlasglobal, Kütahya Atlasglobal, Malatya Atlasglobal, Manisa Atlasglobal, Mardin Atlasglobal, Mersin Atlasglobal, Muğla Atlasglobal, Muş Atlasglobal, Nevşehir Atlasglobal, Niğde Atlasglobal, Ordu Atlasglobal, Osmaniye Atlasglobal, Rize Atlasglobal, Sakarya Atlasglobal, Samsun Atlasglobal, Şanlıurfa Atlasglobal, Siirt Atlasglobal, Sinop Atlasglobal, Şırnak Atlasglobal, Sivas Atlasglobal, Tekirdağ Atlasglobal, Tokat Atlasglobal, Trabzon Atlasglobal, Tunceli Atlasglobal, Türkiye Atlasglobal, Uşak Atlasglobal, Van Atlasglobal, Yalova Atlasglobal, Yozgat Atlasglobal, Zonguldak Atlasglobal illerindeki Atlasglobal sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Atlasglobal 14 Mart 2001’de Türkiye’de “Tarifesiz İç Hat ve Dış Hat Uçuşlarda Yolcu ve Kargo Taşımacılığı” gerçekleştirmek üzere kurulmuştur ve ilk uçuşunu 1 Haziran 2001’de gerçekleştirmiştir. Atlasglobal iç ve dış hat tarifeli uçuşlarına 2004 yılında yolculara uçakta uluslararası kalite ve konfor standartları sunmak amacıyla başlamıştır.

Atlasglobal Türkiye’de IOSA sertifikalı ilk IATA üyesi özel havayolu olmuştur ve kısa bir süre içerisinde uçuşlarını %80 artırmıştır. İki uçak ile faaliyete başlayan Atlasglobal filosunu 26 uçağa çıkartmıştır. Atlasglobal 35 farklı ülkede 50’den fazla noktaya uçmaktadır. Türkiye içerisinde ve Asya, Rusya, BDT Bölgesi, Orta Doğu ve Avrupa’ya tarifeli uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Atlasglobal profesyonel pilot ve kabin ekibi eğitimi sunmak için AFA’yı (Atlantik Uçuş Okulu) ve oldukça deneyimli ve sertifikalı mühendis ve teknisyen ekibinin Atlasglobal’in yanı sıra çeşitli uluslararası havayollarına bakım hizmetleri sunduğu ATS Team’i kurmuştur.