Bağımsız Denetçi Firmaları

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Cengiz Yıldız
Adres: AKEVLER MAH. A.FİTNAT HANIM CAD. H.EMİR APT. NO:115/2
Beğeni: 8 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
8 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Ali Akbulut Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Bağımsız Denetçi
Adres: HARAPARASI MAH.105 SOK. ALİ MUHARREM CİVELEK İŞH.B BLOK NO:26
Beğeni: 5 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
5 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Veysel Yerebasmaz Yeminli Mali Müşavirlik Ve Bağımsız Denetçi
Adres: Fulya Mah. Ortaklar Cad. 26 Naşit Apt. K:3 D:9
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Aykut Pehlivanoğlu Yeminli Mali Müşavir Bağımsız Denetçi
Adres: General Şükrü Kanatlı Mah.Atatürk Cad.Kimyonoğlu Apt.no76
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Smmm Selami Uzuntarla
Adres: Mithatpaşa Mah. Zübeyde Hanım Cad. No: 32/18 MERKEZ / ZONGULDAK
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Bağımsız Denetçi Smmm Hasan Hüseyin Bekiroğlu
Adres: Merkez Mah. Ondokuz Mayıs Blv. 1 D:41
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Bağımsız Denetçi mi arıyorsunuz? | Bağımsız Denetçi firmaları. Toplam 6 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm listeyi görmek için tıklayınız..
Türkiye+Bağımsız+Denetçi Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Bağımsız Denetçi Firmaları Firma RehberiBağımsız Denetçi Firmaları Firma Rehberi51 0.0 | 0 Oy
Bağımsız Denetçi Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Türkiye Bağımsız Denetçi Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Bağımsız Denetçi sektöründe 6 adet firma bulunmaktadır. Bağımsız Denetçi sektörü 26 Mayıs 2020 Salı günü tarihi itibari ile 19896 kişi tarafından ziyaret edilmiştir. Bağımsız Denetçi sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz: İsim Sıralı Bağımsız Denetçi, En Popüler Bağımsız Denetçi, En Çok Aranan Bağımsız Denetçi, En Beğenilen Bağımsız Denetçi, En İyi Bağımsız Denetçi, En Yeni Bağımsız Denetçi, En Yakın Bağımsız Denetçi, En Güncel Bağımsız Denetçi, Bağımsız Denetçi Nerede?

Adana Bağımsız Denetçi, Adıyaman Bağımsız Denetçi, Afyonkarahisar Bağımsız Denetçi, Ağrı Bağımsız Denetçi, Aksaray Bağımsız Denetçi, Amasya Bağımsız Denetçi, Ankara Bağımsız Denetçi, Antalya Bağımsız Denetçi, Ardahan Bağımsız Denetçi, Artvin Bağımsız Denetçi, Aydın Bağımsız Denetçi, Balıkesir Bağımsız Denetçi, Bartın Bağımsız Denetçi, Batman Bağımsız Denetçi, Bayburt Bağımsız Denetçi, Bilecik Bağımsız Denetçi, Bingöl Bağımsız Denetçi, Bitlis Bağımsız Denetçi, Bolu Bağımsız Denetçi, Burdur Bağımsız Denetçi, Bursa Bağımsız Denetçi, Çanakkale Bağımsız Denetçi, Çankırı Bağımsız Denetçi, Çorum Bağımsız Denetçi, Denizli Bağımsız Denetçi, Diyarbakır Bağımsız Denetçi, Düzce Bağımsız Denetçi, Edirne Bağımsız Denetçi, Elazığ Bağımsız Denetçi, Erzincan Bağımsız Denetçi, Erzurum Bağımsız Denetçi, Eskişehir Bağımsız Denetçi, Gaziantep Bağımsız Denetçi, Giresun Bağımsız Denetçi, Gümüşhane Bağımsız Denetçi, Hakkari Bağımsız Denetçi, Hatay Bağımsız Denetçi, Iğdır Bağımsız Denetçi, Isparta Bağımsız Denetçi, İstanbul Bağımsız Denetçi, İzmir Bağımsız Denetçi, Kahramanmaraş Bağımsız Denetçi, Karabük Bağımsız Denetçi, Karaman Bağımsız Denetçi, Kars Bağımsız Denetçi, Kastamonu Bağımsız Denetçi, Kayseri Bağımsız Denetçi, Kıbrıs Bağımsız Denetçi, Kilis Bağımsız Denetçi, Kırıkkale Bağımsız Denetçi, Kırklareli Bağımsız Denetçi, Kırşehir Bağımsız Denetçi, Kocaeli Bağımsız Denetçi, Konya Bağımsız Denetçi, Kütahya Bağımsız Denetçi, Malatya Bağımsız Denetçi, Manisa Bağımsız Denetçi, Mardin Bağımsız Denetçi, Mersin Bağımsız Denetçi, Muğla Bağımsız Denetçi, Muş Bağımsız Denetçi, Nevşehir Bağımsız Denetçi, Niğde Bağımsız Denetçi, Ordu Bağımsız Denetçi, Osmaniye Bağımsız Denetçi, Rize Bağımsız Denetçi, Sakarya Bağımsız Denetçi, Samsun Bağımsız Denetçi, Şanlıurfa Bağımsız Denetçi, Siirt Bağımsız Denetçi, Sinop Bağımsız Denetçi, Şırnak Bağımsız Denetçi, Sivas Bağımsız Denetçi, Tekirdağ Bağımsız Denetçi, Tokat Bağımsız Denetçi, Trabzon Bağımsız Denetçi, Tunceli Bağımsız Denetçi, Türkiye Bağımsız Denetçi, Uşak Bağımsız Denetçi, Van Bağımsız Denetçi, Yalova Bağımsız Denetçi, Yozgat Bağımsız Denetçi, Zonguldak Bağımsız Denetçi illerindeki Bağımsız Denetçi sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Türkiye Bağımsız Denetçi Hakkında Detaylı Açıklama

Bağımsız Denetçi : Herhangi bir kişi veya kuruluşa bağımlı olmadan, genel kabul görmüş muhasebe ilkeleri ve esasları ışığında mali tabloların gerçeği yansıtıp yansıtmadığını araştıran kişidir. 3568 sayılı yasa ile denetim yetkisi SMMM ve YMM’lere verilmiştir.

Bu kişiler denetimleri sırasında faaliyet denetimi ve uygunluk denetimi de yaparlar.

Denetçi: Denetim faaliyetini yürüten, mesleki bilgi ve deneyime sahip, bağımsız davranabilen ve yüksek ahlaki nitelikler taşıyan uzman bir kişidir.
Bağımsız denetçi türleri:

- Yetkilendirilmiş Yeminli Mali Müşavirler (YMM) – Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM)

- SPK Tarafından kabul edilmiş dış denetim şirketleri

- Bankalar Bağımsız Denetçileri

Bağımsız Denetçiler: Herhangi bir kişi veya kuruluşa bağımlı olmadan, genel kabul görmüş muhasebe ilkeleri ve esasları ışığında mali tabloların gerçeği yansıtıp yansıtmadığını araştıran kişidir. 3568 sayılı yasa ile denetim yetkisi SMMM ve YMM’lere verilmiştir. Bu kişiler denetimleri sırasında faaliyet denetimi ve uygunluk denetimi de yaparlar.