Antakya Bambu Firmaları

Adres: Odabaşı Mah. İskenderun Yolu Üzeri 2.Km. BP Yanı No:140
Beğeni: 4 kişi beğendi Firma Türü: normal
4 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Hatay Antakya Bambu - Bambu Hatay Antakya firmaları 7 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Antakya Bambu Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Hatay Antakya Bambu Alternatif Arama Seçenekleri
Antakya Bambu sektöründe 7 adet firma bulunmaktadır, Bambu sektörü 15 Kasım 2019 Cuma günü tarihi itibari ile 21817 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Antakya Bambu sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Antakya Bambu, En Popüler Antakya Bambu, En Çok Aranan Antakya Bambu, En Beğenilen Antakya Bambu, En İyi Antakya Bambu, En Yeni Antakya Bambu, En Yakın Antakya Bambu, En Güncel Antakya Bambu, Antakya Bambu Nerede?
Hatay İli Antakya İlçesindeki Açıkdere Bambu, Akasya Bambu, Akasya Bambu, Akbaba Bambu, Akçaova Bambu, Akcurun Bambu, Akevler Bambu, Akhisar Bambu, Aksaray Bambu, Alaattin Bambu, Alahan Bambu, Alazi Bambu, Altınçay Bambu, Anayazı Bambu, Apaydın Bambu, Arpahan Bambu, Aşağioba Bambu, Avsuyu Bambu, Aydınlıkevler Bambu, Bağrıyanık Bambu, Bahçelievler Bambu, Barbaros Bambu, Biniciler Bambu, Bitiren Bambu, Bohşin Bambu, Bozhöyük Bambu, Bozhüyük Bambu, Büyükdalyan Bambu, Cebrail Bambu, Çekmece-Pınarbaşı mah Bambu, Cumhuriyet Bambu, Defne Bambu, Demirköprü Bambu, Derince Bambu, Dikmece Bambu, Doğanköy Bambu, Dutdibi Bambu, Ekinci Bambu, Emek Bambu, Esenlik Bambu, Esentepe Bambu, Fevzi Çakmak Bambu, Fevziçakmak Bambu, Fevzipaşa Bambu, Gazi Bambu, Gazi Paşa Bambu, Gazipaşa Bambu, General Şükrü Kanatli Bambu, Generalşükrükanadlı Bambu, Gökçegöz Bambu, Gülderen Bambu, Güllü Bahçe Bambu, Güllübahçe Bambu, Günyazı Bambu, Güzelbirlik Bambu, Güzelburç Bambu, Habib-İ Neccar Bambu, Haci Ömer Alpagot Bambu, Hacıömeralpagot Bambu, Haraparası Bambu, Haraparası Bambu, Harbiye Bambu, Hasanlı Bambu, Havuzlar Bambu, İplik Pazari Bambu, İplikpazarı Bambu, Kanatlı Bambu, Kantara Bambu, Karaali Bambu, Karaali Bölüğü Bambu, Karaalibölüğü Bambu, Kardeşler Bambu, Karlısu Bambu, Kavaslı Bambu, Kesecik Bambu, Kisecik Bambu, Kişla Saray Bambu, kışlasaray Bambu, Kışlasaray Bambu, Kocaabdi Bambu, Küçükdalyan Bambu, Kuruyer Bambu, Kuyulu Bambu, Kuzeytepe Bambu, Madenboyu Bambu, Mansurlu Bambu, Maraşboğazı Bambu, Maşuklu Bambu, Melekli Bambu, Merkez Bambu, Meydan Bambu, Narlıca Bambu, Odabaşı Bambu, Oğlakören Bambu, Orhanlı Bambu, Ovakent Bambu, Paşaköy Bambu, Ş.Kanatlı Bambu, Saçaklı Bambu mahallerindeki Bambu sektöründeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Hatay Antakya Bambu Hakkında Detaylı Açıklama

Dünyanın en hızlı büyüyen ağacı unvanına sahip olan Bambu yetiştirilmesi en kolay bitkilerden biri. Çin'in önemli gelir kalemlerinden biri olan bambu ağacı Lianhua bölgesinde yetiştiriliyor.

Çin’in sadece bu bölgesinde bir milyon hektarlık bir alanda bambu ağaçlarıbulunuyor.Bir bambu ağacı ekimi ise şöyle gerçekleşiyor: Bambu tohumu beş yıl boyunca sulanıyor ve ağaç beş yıl sonunda topraktan filizlenmeye başlıyor.Beşinci yılın sonunda gözüken bambu fidanı, ardından sadece altı ayda 27 metre boya ulaşıyor.

Çin, dünya bambu üretiminde yüzde 90’lık bir pazar payına sahip.Toprağa tohum olarak ekilen ve beş yıl gübrelenen bambu ağacı, günde yaklaşık 90 santimetre büyüyerek dünyanın en hızlı büyüyen bitkisi unvanını kazanarak ve Guniess Dünya Rekorlar Kitabı'na da girdi.