Aydın Nazilli Banka Firmaları

Adres: Altıntaş Mh. İstasyon Blv. No: 23,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Altıntaş Mh. 155. Sokak, No: 1, Pk: 09800,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Altıntaş Mh. Uzunçarşı No: 3 09800
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Altıntaş Mh. Mimar Sinan Cd. No: 21,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Aydın Nazilli Banka - Banka Aydın Nazilli firmaları 3257 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Aydın Nazilli Banka Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Aydın Nazilli Banka Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Nazilli Banka sektöründe 3257 adet firma bulunmaktadır, Banka sektörü 08 Aralık 2019 Pazar günü tarihi itibari ile 41706 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Nazilli Banka sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Nazilli Banka, En Popüler Nazilli Banka, En Çok Aranan Nazilli Banka, En Beğenilen Nazilli Banka, En İyi Nazilli Banka, En Yeni Nazilli Banka, En Yakın Nazilli Banka, En Güncel Nazilli Banka, Nazilli Banka Nerede?
Aydın İli Nazilli İlçesindeki Akpinar Banka, Aksu Banka, Altıntaş Banka, Apaklar Banka, Arslanli Cumhuriyet Banka, Arslanli Hürriyet Banka, Arslanli Zafer Banka, Arslanlıcumhuriyet Banka, Arslanlıhürriyet Banka, Arslanlızafer Banka, Aşağiörencik Banka, Aşağiyakacik Banka, Atatürk Banka, Aydoğdu Banka, Bağcilli Banka, Bayindir Banka, Bayramcami Banka, Beğerli Banka, Bekirler Banka, Bereketli Banka, Bozyurt Banka, Bozyurt mah Banka, Çapahasan Banka, Çatak Banka, Çayli Banka, Çobanlar Banka, Cumhuriyet Banka, Dallica Banka, Dallıca mah Banka, Demirciler Banka, Dereağzi Banka, Derebaşi Banka, Dualar Banka, Dumlupınar Banka, Durasilli Banka, Durasıllı mah Banka, Esenköy Banka, Esentepe Banka, Eycelli Banka, Fatih Banka, Gedik Banka, Gedikalti Banka, Güzelköy Banka, Güzelköy mah Banka, Hamidiye Banka, Hamzalli Banka, Hasköy Banka, Haydarli Banka, Hisarcik Banka, İsabeyli Banka, İsabeylicumhuriyet Banka, İsabeyliistasyon Banka, İsabeyliistiklal Banka, İsabeylikurtuluş Banka, İsabeyliyeşildere Banka, İşiklar Banka, İstiklal Banka, Kahvederesi Banka, Karaçay Banka, Karahalli Banka, Kardeşköy Banka, Kaşikçilar Banka, Kavacik Banka, Kestel Banka, Ketendere Banka, Ketenova Banka, Kircakli Banka, Kizildere Banka, Kocakesik Banka, Kozdere Banka, Kurtuluş Banka, Kuşçular Banka, Mescitli Banka, Nazilli osb Banka, Ocakli Banka, Ocaklı mah Banka, Ovacik Banka, Pınarbaşı Banka, Pirlibey Banka, Prof.muammer Aksoy Banka, Profösörmuammeraksoy Banka, Rahmanlar Banka, Sailer Banka, Samailli Banka, Sevindikli Banka, Sevindikli mah Banka, Şimşelli Banka, Şirinevler Banka, Sümer Banka, Toygar Banka, Turan Banka, Uzunçam Banka, Yalinkuyu Banka, Yaylapinar Banka, Yazirli Banka, Yellice Banka, Yeni Banka, Yeni Sanayii Banka, Yenisanayii Banka mahallerindeki Banka sektöründeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Aydın Nazilli Banka Hakkında Detaylı Açıklama

Banka, mevduat kabul eden, bu mevduatı en verimli şekilde çeşitli kredi işlemlerinde kullanmak amacını güden veya faaliyetlerinin esas konusu düzenli bir şekilde kredi almak ya da kredi vermek olan ekonomik bir kuruluştur. Diğer bir tanım olarak banka, para, kredi ve sermaye konularına giren her çeşit işlemleri yapan ve düzenleyen, özel veya kamusal kişilerle işletmelerin bu alandaki her türlü ihtiyaçlarını karşılama faaliyetlerinde bulunan bir ekonomik birimdir. En basit tanımını ise şöyle yapabliliriz: Bankalar faizle para alıp veren, kredi, iskonto, kambiyo işlemleri yapan, kasalarında para, değerli belge, eşya saklayan ve bunun dışındaki diğer ekonomik etkinliklerde bulunan kuruluşlardır.

Banka kelimesi İtalyanca banca kelimesinden Türkçeye geçmiştir. Para bozma gişesi, para bozma yeri anlamına gelir. Bankacılığın gösterdiği tarihi gelişme, para kavramının gelişmesiyle yakından ilişkilidir. Bilinen en eski banka Mezopotamya’daki Kızıl Tapınak'tır. Hamurabi yasalarında banka işleminin nasıl yürütüleceği, borçların nasıl tahsil edileceği, komisyonların nasıl belirleneceği konusunda hükümler yer almaktaydı. Sonraki yüzyıllarda bankacılık zengin ailelerin de uğraşmaya başladığı bir konu haline geldi.