Bankacılık Hizmetleri Firmaları

Banka Gündem Bilgi Paylaşım Platformu
Adres: Bozca Ali Mahallesi Temel Kuğu Bulvarı Misket Apartman İş hanı No:29/-1
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Aktif Bank
Adres: Esentepe Mahallesi Kore Şehitleri Caddesi No: 8/1 Şişli
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Bankacılık Hizmetleri mi arıyorsunuz? | Bankacılık Hizmetleri firmaları. Toplam 2 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm listeyi görmek için tıklayınız..
Türkiye+Bankacılık+Hizmetleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Bankacılık Hizmetleri Firmaları Firma RehberiBankacılık Hizmetleri Firmaları Firma Rehberi51 0.0 | 0 Oy
Bankacılık Hizmetleri Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Türkiye Bankacılık Hizmetleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Bankacılık Hizmetleri sektöründe 2 adet firma bulunmaktadır. Bankacılık Hizmetleri sektörü 07 Haziran 2020 Pazar günü tarihi itibari ile 18946 kişi tarafından ziyaret edilmiştir. Bankacılık Hizmetleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz: İsim Sıralı Bankacılık Hizmetleri, En Popüler Bankacılık Hizmetleri, En Çok Aranan Bankacılık Hizmetleri, En Beğenilen Bankacılık Hizmetleri, En İyi Bankacılık Hizmetleri, En Yeni Bankacılık Hizmetleri, En Yakın Bankacılık Hizmetleri, En Güncel Bankacılık Hizmetleri, Bankacılık Hizmetleri Nerede?

Adana Bankacılık Hizmetleri, Adıyaman Bankacılık Hizmetleri, Afyonkarahisar Bankacılık Hizmetleri, Ağrı Bankacılık Hizmetleri, Aksaray Bankacılık Hizmetleri, Amasya Bankacılık Hizmetleri, Ankara Bankacılık Hizmetleri, Antalya Bankacılık Hizmetleri, Ardahan Bankacılık Hizmetleri, Artvin Bankacılık Hizmetleri, Aydın Bankacılık Hizmetleri, Balıkesir Bankacılık Hizmetleri, Bartın Bankacılık Hizmetleri, Batman Bankacılık Hizmetleri, Bayburt Bankacılık Hizmetleri, Bilecik Bankacılık Hizmetleri, Bingöl Bankacılık Hizmetleri, Bitlis Bankacılık Hizmetleri, Bolu Bankacılık Hizmetleri, Burdur Bankacılık Hizmetleri, Bursa Bankacılık Hizmetleri, Çanakkale Bankacılık Hizmetleri, Çankırı Bankacılık Hizmetleri, Çorum Bankacılık Hizmetleri, Denizli Bankacılık Hizmetleri, Diyarbakır Bankacılık Hizmetleri, Düzce Bankacılık Hizmetleri, Edirne Bankacılık Hizmetleri, Elazığ Bankacılık Hizmetleri, Erzincan Bankacılık Hizmetleri, Erzurum Bankacılık Hizmetleri, Eskişehir Bankacılık Hizmetleri, Gaziantep Bankacılık Hizmetleri, Giresun Bankacılık Hizmetleri, Gümüşhane Bankacılık Hizmetleri, Hakkari Bankacılık Hizmetleri, Hatay Bankacılık Hizmetleri, Iğdır Bankacılık Hizmetleri, Isparta Bankacılık Hizmetleri, İstanbul Bankacılık Hizmetleri, İzmir Bankacılık Hizmetleri, Kahramanmaraş Bankacılık Hizmetleri, Karabük Bankacılık Hizmetleri, Karaman Bankacılık Hizmetleri, Kars Bankacılık Hizmetleri, Kastamonu Bankacılık Hizmetleri, Kayseri Bankacılık Hizmetleri, Kıbrıs Bankacılık Hizmetleri, Kilis Bankacılık Hizmetleri, Kırıkkale Bankacılık Hizmetleri, Kırklareli Bankacılık Hizmetleri, Kırşehir Bankacılık Hizmetleri, Kocaeli Bankacılık Hizmetleri, Konya Bankacılık Hizmetleri, Kütahya Bankacılık Hizmetleri, Malatya Bankacılık Hizmetleri, Manisa Bankacılık Hizmetleri, Mardin Bankacılık Hizmetleri, Mersin Bankacılık Hizmetleri, Muğla Bankacılık Hizmetleri, Muş Bankacılık Hizmetleri, Nevşehir Bankacılık Hizmetleri, Niğde Bankacılık Hizmetleri, Ordu Bankacılık Hizmetleri, Osmaniye Bankacılık Hizmetleri, Rize Bankacılık Hizmetleri, Sakarya Bankacılık Hizmetleri, Samsun Bankacılık Hizmetleri, Şanlıurfa Bankacılık Hizmetleri, Siirt Bankacılık Hizmetleri, Sinop Bankacılık Hizmetleri, Şırnak Bankacılık Hizmetleri, Sivas Bankacılık Hizmetleri, Tekirdağ Bankacılık Hizmetleri, Tokat Bankacılık Hizmetleri, Trabzon Bankacılık Hizmetleri, Tunceli Bankacılık Hizmetleri, Türkiye Bankacılık Hizmetleri, Uşak Bankacılık Hizmetleri, Van Bankacılık Hizmetleri, Yalova Bankacılık Hizmetleri, Yozgat Bankacılık Hizmetleri, Zonguldak Bankacılık Hizmetleri illerindeki Bankacılık Hizmetleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Türkiye Bankacılık Hizmetleri Hakkında Detaylı Açıklama

Finansal işlemler için yolunu tuttuğumuz kurumlara banka denir. Sanırım en basit tabiriyle böyle söylenebilir. Geniş tanımına bakacak olursak; para, sermaye, krediler üzerine birçok işlemi bulunan, devlet, bireysel ve ticari müşterilerine çeşitli olanaklar sunan, ekonomik anlamda da belirleyici etkisi olan; ayrıca birçok iktisadi amaca hizmet veren kuruluşlardır. İsim anlamıyla bakıldığında da İtalyancanın içerisinde olan ‘banca’ kelimesinden, dilimize ‘banka’ olarak geçmiştir.

Ülkemizde bankalar, BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu)’na göre faaliyetlerini gerçekleştirmektedirler. Bankalar bu kurulun düzeni altında görevlerini sürdürdükleri için güven konusunda bir açıklık bırakmamışlardır. Bu sayede finansal anlamda ki her işlem rahatlıkla yapılmakta ve hayatımızda önemli bir yer edinmektedir. Devletinde para politikası bakımından önemli olan amaçlarını gerçekleştirebildiği yapı olarak da karşımıza çıkarlar.

Bankaların hizmet verdiği genel faaliyetlere gelirsek; para yatırma, para transferleri, saklama, tasarruf etme, birikim yapma, nakdi ve gayri nakdi kredi işlemleri, değerli madenlerin alım ve satımı, çeşitli ticari hizmetler gibi seçeneklerle birçok kişiye hitap etmektedirler. Bunun yanında birçok görevi bulunmaktadır. Bunların en başında ise aracılık hizmetleri gelir. Mevduatların bünyelerinde toplanmasını sağlayarak, ihtiyacı olan kişilere dağıtması aracılık hizmeti kapsamına girmektedir. Aynı şekilde bazı bankalar yatırım piyasalarında da aracılık hizmeti görevini üstlenir. Böylelikle ticaretin hem ulusal hem de uluslararası düzeyde kolaylaştırılmasını sağlarlar.