Çocuk Hastaneleri Firmaları

Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi
Sektörler: Çocuk Hastaneleri
Adres: Hacettepe Onkoloji Hastanesi, Pk: 06100, Sıhhiye,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Sektörler: Çocuk Hastaneleri
Adres: Bakırköy, Kırmızı Şebboy Sk, 2-24, 34142 Cevizli
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Çocuk Hastaneleri mi arıyorsunuz? Çocuk Hastaneleri firmaları. Toplam 2 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm listeyi görmek için tıklayınız..
Türkiye+Çocuk+Hastaneleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Çocuk Hastaneleri Firmaları Firma Rehberi Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! https://firmarehberim.com/sektor/cocuk-hastaneleri #Çocuk #Hastaneleri #Firmaları #Firma #Rehberi #ÇocukHastaneleri #HastaneleriFirmaları #ÇocukHastaneleriFirmaları #FirmaRehberi #FirmaRehberi
Çocuk Hastaneleri Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Türkiye Çocuk Hastaneleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Çocuk Hastaneleri sektöründe 2 adet firma bulunmaktadır. Çocuk Hastaneleri sektörü 26 Ekim 2020 Pazartesi günü tarihi itibari ile 24101 kişi tarafından ziyaret edilmiştir. Çocuk Hastaneleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz: İsim Sıralı Çocuk Hastaneleri, En Popüler Çocuk Hastaneleri, En Çok Aranan Çocuk Hastaneleri, En Beğenilen Çocuk Hastaneleri, En İyi Çocuk Hastaneleri, En Yeni Çocuk Hastaneleri, En Yakın Çocuk Hastaneleri, En Güncel Çocuk Hastaneleri, Çocuk Hastaneleri Nerede?

Adana Çocuk Hastaneleri, Adıyaman Çocuk Hastaneleri, Afyonkarahisar Çocuk Hastaneleri, Ağrı Çocuk Hastaneleri, Aksaray Çocuk Hastaneleri, Amasya Çocuk Hastaneleri, Ankara Çocuk Hastaneleri, Antalya Çocuk Hastaneleri, Ardahan Çocuk Hastaneleri, Artvin Çocuk Hastaneleri, Aydın Çocuk Hastaneleri, Balıkesir Çocuk Hastaneleri, Bartın Çocuk Hastaneleri, Batman Çocuk Hastaneleri, Bayburt Çocuk Hastaneleri, Bilecik Çocuk Hastaneleri, Bingöl Çocuk Hastaneleri, Bitlis Çocuk Hastaneleri, Bolu Çocuk Hastaneleri, Burdur Çocuk Hastaneleri, Bursa Çocuk Hastaneleri, Çanakkale Çocuk Hastaneleri, Çankırı Çocuk Hastaneleri, Çorum Çocuk Hastaneleri, Denizli Çocuk Hastaneleri, Diyarbakır Çocuk Hastaneleri, Düzce Çocuk Hastaneleri, Edirne Çocuk Hastaneleri, Elazığ Çocuk Hastaneleri, Erzincan Çocuk Hastaneleri, Erzurum Çocuk Hastaneleri, Eskişehir Çocuk Hastaneleri, Gaziantep Çocuk Hastaneleri, Giresun Çocuk Hastaneleri, Gümüşhane Çocuk Hastaneleri, Hakkari Çocuk Hastaneleri, Hatay Çocuk Hastaneleri, Iğdır Çocuk Hastaneleri, Isparta Çocuk Hastaneleri, İstanbul Çocuk Hastaneleri, İzmir Çocuk Hastaneleri, Kahramanmaraş Çocuk Hastaneleri, Karabük Çocuk Hastaneleri, Karaman Çocuk Hastaneleri, Kars Çocuk Hastaneleri, Kastamonu Çocuk Hastaneleri, Kayseri Çocuk Hastaneleri, Kıbrıs Çocuk Hastaneleri, Kilis Çocuk Hastaneleri, Kırıkkale Çocuk Hastaneleri, Kırklareli Çocuk Hastaneleri, Kırşehir Çocuk Hastaneleri, Kocaeli Çocuk Hastaneleri, Konya Çocuk Hastaneleri, Kütahya Çocuk Hastaneleri, Malatya Çocuk Hastaneleri, Manisa Çocuk Hastaneleri, Mardin Çocuk Hastaneleri, Mersin Çocuk Hastaneleri, Muğla Çocuk Hastaneleri, Muş Çocuk Hastaneleri, Nevşehir Çocuk Hastaneleri, Niğde Çocuk Hastaneleri, Ordu Çocuk Hastaneleri, Osmaniye Çocuk Hastaneleri, Rize Çocuk Hastaneleri, Sakarya Çocuk Hastaneleri, Samsun Çocuk Hastaneleri, Şanlıurfa Çocuk Hastaneleri, Siirt Çocuk Hastaneleri, Sinop Çocuk Hastaneleri, Şırnak Çocuk Hastaneleri, Sivas Çocuk Hastaneleri, Tekirdağ Çocuk Hastaneleri, Tokat Çocuk Hastaneleri, Trabzon Çocuk Hastaneleri, Tunceli Çocuk Hastaneleri, Türkiye Çocuk Hastaneleri, Uşak Çocuk Hastaneleri, Van Çocuk Hastaneleri, Yalova Çocuk Hastaneleri, Yozgat Çocuk Hastaneleri, Zonguldak Çocuk Hastaneleri illerindeki Çocuk Hastaneleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Türkiye Çocuk Hastaneleri Hakkında Detaylı Açıklama

Çocuk Hastaneleri ülkemizinde son yıllarda hız kazanan ve ebeveynler tarafından çocuklarının tedavi ve teşhisleri iin tercih edilen sağlık kuruluşları olmuşlardır.

Çocuk Hastaneleri'nde çocuklarla ilgili pek çok branş doktoru bulunur. Bunlardan biri de Çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanıdır. Çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı bebek, çocuk ve adölesanlar için koruyucu ve tıbbi bakım sağlamakla sorumlu kişilere verilen mesleki unvandır. Temel görevleri arasında, tıbbi öyküleri dinleme, tahlil sonuçlarını değerlendirme ve tedavi planı önerme yer almaktadır.

Çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanının belli başlı görev ve sorumlulukları vardır:

 • Büyüme ve gelişimlerini değerlendirmek üzere yenidoğan ve çocukları düzenli olarak muayene etmek,
 • Devlet aşı planına göre aşı hazırlamak ve uygulamak,
 • Çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimine yardımcı olmak için tıbbi bakım programları planlamak,
 • Hastalıkları tedavi etmek veya önlemek için ilaç, aşılama ve diğer özel tıbbi bakımları reçete etmek,
 • Hastaları muayene edip tıbbi durum hakkında bilgi almak ve tanıyı belirlemek için tahlil talep etmek,
 • Hasta ve ebeveyne test sonuçları veya reçete edilen tedavileri açıklamak,
 • Hasta durumunu takip etmek ve tedaviyi gerektiği şekilde yeniden değerlendirmek,
 • Gerektiği takdirde hastayı başka bir tıp uzmanına yönlendirmek,
 • Diyet, fiziksel aktivite, hijyen ve hastalık konularında ebeveyn veya toplum üyelerini bilgilendirmek,
 • Tıbbi geçmiş, rapor ve muayene sonuçları gibi hasta bilgilerini kaydetmek,
 • İlgili devlet birimlerine sunmak üzere doğum, ölüm ve hastalık istatistiklerine ilişkin raporlar hazırlamak,
 • Hasta mahremiyetine sadakat göstermek.