Sinop Elektronik Sigara Firmaları

Sinop Elektronik Sigara - Elektronik Sigara Sinop firmaları 35 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...

Alternatif Sinop İli Firmaları

Adres: Ulu Köy,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Kaleyazısı Mah. Sakarya Cad.
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Sinop Elektronik Sigara - Elektronik Sigara Sinop firmaları 35 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Sinop İli Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Sinop Elektronik Sigara Alternatif Arama Seçenekleri
Sinop Elektronik Sigara sektöründe 35 adet firma bulunmaktadır, Elektronik Sigara sektörü 18 Kasım 2019 Pazartesi günü tarihi itibari ile 162004 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Sinop Elektronik Sigara sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Sinop Elektronik Sigara, En Popüler Sinop Elektronik Sigara, En Çok Aranan Sinop Elektronik Sigara, En Beğenilen Sinop Elektronik Sigara, En İyi Sinop Elektronik Sigara, En Yeni Sinop Elektronik Sigara, En Yakın Sinop Elektronik Sigara, En Güncel Sinop Elektronik Sigara, Sinop Elektronik Sigara Nerede?
Sinop İlindeki Ayancık Elektronik Sigara, Boyabat Elektronik Sigara, Dikmen Elektronik Sigara, Durağan Elektronik Sigara, Erfelek Elektronik Sigara, Gerze Elektronik Sigara, Merkez Elektronik Sigara, Saraydüzü Elektronik Sigara, Sinop Merkez Elektronik Sigara, Türkeli Elektronik Sigara ilçelerindeki Elektronik Sigara sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Sinop Elektronik Sigara Hakkında Detaylı Açıklama

E-sigara, içinde belirli konsantrasyonda nikotin içeren solüsyonu, pil gücü ile, yanma olmadan, ısı vererek nikotin içeren buhar haline getiren cihazdır. Likit olarak propilen glikol veya gliserol kullanılır. İlk defa 2003'de Çin'de üretilmiştir. Amerika ve Avrupa'da 2006'dan itibaren kullanılmaya başlanmıştır. Multi-milyar dolarlık bir endüstridir. Her yıl üretici firma sayısı katlanarak artmaktadır 

Bu ürünleri tercih edenler, genelde sigarada yer alan çeşitli zararlı maddelerin kullandıkları likitlerde olmadığını belirtmektektedirler. Ancak buhar ve tat üretmek için likitlerde kullanılan petrol ve kimyevi maddeler bu anlamda çok da masum değildir. E-sigara buharı, nikotin bileşimini çözmek için kullanılan likit propilen glikol veya gliserol maddelerinin ısınması ile oluşan indirgenmiş zararlı maddeleri de içermektedir. Bunlar düşük düzeylerde propilen oksid, akrolein, formaldehit, asetaldehit, toluene, xylene, benzen, butanit, ultrafin nanopartikülleri gibi sigara yakılması ile de oluşan zarar verici maddelerdir. Bu zararlı maddelerin miktarı sigaradakinden daha az olmakla birlikte, uzun dönemdeki etkileri tam olarak bilinmemektedir. Sigara ile beraber, e-sigara kullanımı nikotinin toksik etkilerini arttırmaktadır.
E-sigara buharına pasif maruziyet, pasif sigara içiciliği gibi etki gösterir.E-sigara fiyatları günümüzde 300-500TL arasında değişmektedir.