Atabey İlköğretim Okulları Firmaları

Adres: Atatürk İÖO, Yeni Mahalle Gönen Yolu Üzeri Aykondoğan Cad.
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Isparta Atabey İlköğretim Okulları - İlköğretim Okulları Isparta Atabey firmaları 18587 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Atabey İlköğretim Okulları Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Isparta Atabey İlköğretim Okulları Alternatif Arama Seçenekleri
Atabey İlköğretim Okulları sektöründe 18587 adet firma bulunmaktadır, İlköğretim Okulları sektörü 21 Kasım 2019 Perşembe günü tarihi itibari ile 77064 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Atabey İlköğretim Okulları sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Atabey İlköğretim Okulları, En Popüler Atabey İlköğretim Okulları, En Çok Aranan Atabey İlköğretim Okulları, En Beğenilen Atabey İlköğretim Okulları, En İyi Atabey İlköğretim Okulları, En Yeni Atabey İlköğretim Okulları, En Yakın Atabey İlköğretim Okulları, En Güncel Atabey İlköğretim Okulları, Atabey İlköğretim Okulları Nerede?
Isparta İli Atabey İlçesindeki Altunba İlköğretim Okulları, Bayat Köyü İlköğretim Okulları, Çeşme İlköğretim Okulları, Gezirler İlköğretim Okulları, Harmanören Köyü İlköğretim Okulları, Hidir (İslamköy Köyü) İlköğretim Okulları, Kapicak Köyü İlköğretim Okulları, Müftü İlköğretim Okulları, Müftü (İslamköy Köyü) İlköğretim Okulları, Onaç İlköğretim Okulları, Orta (İslamköy Köyü) İlköğretim Okulları, Pazar İlköğretim Okulları, Pembeli Köyü İlköğretim Okulları, Sinan İlköğretim Okulları, Sökmen İlköğretim Okulları, Yeni İlköğretim Okulları, Yeni (İslamköy Köyü) İlköğretim Okulları mahallerindeki İlköğretim Okulları sektöründeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Isparta Atabey İlköğretim Okulları Hakkında Detaylı Açıklama

 

İlkokullara öğretmen yetiştiren ve ayrıca bölgelerindeki ilköğretim kurumlarını geliştiren ve buralarda çalışan yöneticiler ile öğretmenlerin iş başında yetişmelerine yardım eden, öğretim süresi ilkokul üzerine yedi yıl, ortaokul üzerine dört yıl olan meslek okulu.

ilk öğretim denetmeni:Atandığı bölgede özellikle ilköğretim kurumlarının çalışmalarını ve ilköğretimle ilgili öteki etkinlikleri denetleyen, gerektiğinde inceleme ve soruşturma yapan, öğretmenler ile okul yöneticilerine yol gösteren ve millî eğitim yönetmenlerine bağlı olarak çalışan denetmen.

ilköğretim kurulları:Köy, bucak, ilçe ve illerde İlköğretim ve Eğitim Yasasına göre kurulan ve ilköğrenim çağındaki çocukların eğitimlerine ilişkin sorunlarla uğraşan kurullara verilen genel ad. Köy ilköğretim kurulu, il ilköğretim kurulu gibi.