Sinop Kitchenette Restaurants Firmaları

Sinop Kitchenette Restaurants - Kitchenette Restaurants Sinop firmaları 5 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...

Alternatif Sinop İli Firmaları

Adres: Yassıalan İÖO, Yassılan Köyü
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Sinop Kitchenette Restaurants - Kitchenette Restaurants Sinop firmaları 5 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Sinop İli Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Sinop Kitchenette Restaurants Alternatif Arama Seçenekleri
Sinop Kitchenette Restaurants sektöründe 5 adet firma bulunmaktadır, Kitchenette Restaurants sektörü 20 Kasım 2019 Çarşamba günü tarihi itibari ile 13169 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Sinop Kitchenette Restaurants sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Sinop Kitchenette Restaurants, En Popüler Sinop Kitchenette Restaurants, En Çok Aranan Sinop Kitchenette Restaurants, En Beğenilen Sinop Kitchenette Restaurants, En İyi Sinop Kitchenette Restaurants, En Yeni Sinop Kitchenette Restaurants, En Yakın Sinop Kitchenette Restaurants, En Güncel Sinop Kitchenette Restaurants, Sinop Kitchenette Restaurants Nerede?
Sinop İlindeki Ayancık Kitchenette Restaurants, Boyabat Kitchenette Restaurants, Dikmen Kitchenette Restaurants, Durağan Kitchenette Restaurants, Erfelek Kitchenette Restaurants, Gerze Kitchenette Restaurants, Merkez Kitchenette Restaurants, Saraydüzü Kitchenette Restaurants, Sinop Merkez Kitchenette Restaurants, Türkeli Kitchenette Restaurants ilçelerindeki Kitchenette Restaurants sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Sinop Kitchenette Restaurants Hakkında Detaylı Açıklama

Kitchenette Restaurants;2005 yılından bu yana özel reçeteleri ve sunumlarıyla hazırlanan, dünya mutfaklarından farklı lezzetleri misafirlerine modern ve rahat atmosferinde sunmaya devam ediyor.

Günün her saatine uygun alternatifler sunan zengin menü ile misafirlerini memnun eden ve gülümseten Kitchenette Restaurants;İstanbul, Kocaeli, Ankara, İzmir, Bodrum ve Bakü olmak üzere toplam 11 şubesi ile dünya markası standardında çalışıyor.

Kitchenette’te hizmet felsefesi temelini oluşturan unsurlar; samimiyet, sıcaklık ve paylaşım. Bu değerlerleri odağına koyarak, kendini yenilemek için durmaksızın çalışan Kitchenette Restaurants; Misafirlerin beklenti ve taleplerini en iyi karşılayacak yenilikçi ürün ve hizmetler ile kendini geliştiriyor.

 

Yenilenen menüsüyle özel kahvaltı ve paylaşımlık başlangıçların yanı sıra ana yemek sunumları da yenilendi. Sağlıklı taze salata çeşitlerinden mantıya, kavanozda sunulan enfes tatlı çeşitlerine kadar pek çok yeni ürünle misafirlerine geniş bir lezzet yelpazesi sunuyor.

Taze ve mevsimsel içerikler ile hazırlanan menüsü ve özgün bistro anlayışıyla Kitchenette Restaurants'ın daimi sloganı: “Birlikte Daha Lezzetli”...