Atabey Öğrenci Yurtları Firmaları

Adres: Gezirler Mh. Armağanşah Cd. No: 7,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Gezirler Mh. Armağan Şah Cd.,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Isparta Atabey Öğrenci Yurdu, Gezirlir Mah. Hıdırlık Mevkii
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Isparta Atabey Öğrenci Yurtları - Öğrenci Yurtları Isparta Atabey firmaları 6362 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Atabey Öğrenci Yurtları Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Isparta Atabey Öğrenci Yurtları Alternatif Arama Seçenekleri
Atabey Öğrenci Yurtları sektöründe 6362 adet firma bulunmaktadır, Öğrenci Yurtları sektörü 21 Kasım 2019 Perşembe günü tarihi itibari ile 90982 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Atabey Öğrenci Yurtları sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Atabey Öğrenci Yurtları, En Popüler Atabey Öğrenci Yurtları, En Çok Aranan Atabey Öğrenci Yurtları, En Beğenilen Atabey Öğrenci Yurtları, En İyi Atabey Öğrenci Yurtları, En Yeni Atabey Öğrenci Yurtları, En Yakın Atabey Öğrenci Yurtları, En Güncel Atabey Öğrenci Yurtları, Atabey Öğrenci Yurtları Nerede?
Isparta İli Atabey İlçesindeki Altunba Öğrenci Yurtları, Bayat Köyü Öğrenci Yurtları, Çeşme Öğrenci Yurtları, Gezirler Öğrenci Yurtları, Harmanören Köyü Öğrenci Yurtları, Hidir (İslamköy Köyü) Öğrenci Yurtları, Kapicak Köyü Öğrenci Yurtları, Müftü Öğrenci Yurtları, Müftü (İslamköy Köyü) Öğrenci Yurtları, Onaç Öğrenci Yurtları, Orta (İslamköy Köyü) Öğrenci Yurtları, Pazar Öğrenci Yurtları, Pembeli Köyü Öğrenci Yurtları, Sinan Öğrenci Yurtları, Sökmen Öğrenci Yurtları, Yeni Öğrenci Yurtları, Yeni (İslamköy Köyü) Öğrenci Yurtları mahallerindeki Öğrenci Yurtları sektöründeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Isparta Atabey Öğrenci Yurtları Hakkında Detaylı Açıklama

KYK yurtları Türkiye ve Kıbrıs genelinde 700 bine yakın öğrenciye hizmet vermektedir. Yurtlar barınmanın yanında öğrencilere sosyal, kültürel ve eğitim alanında da destek vermektedir. KYK yurtları tam ve yarı özel olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Tam KYK yurtlarının yaşam standartları daha düşük olup fiyatları daha uygun olurken, yarı özel yurtların konfor düzeyleri daha yüksek olmaktadır. Oda içerisinde kişi sayılarının daha azdır.

Tam KYK olarak nitelendirdiğimiz yurtlar, genellikle yaşam standartları daha düşük olup, kişi sayısının fazla olduğu odalara sahip olmaktadır. Ülke genelinde tüm yurtlarda yenilemeye gidildiği için “Tam KYK” adı altında bir yurtla karşılaşmanız zordur. Tam KYK olarak nitelendirilen yurt tipleri İstanbul'da yoğunlukta bulunmaktadır. Buda İstanbul gibi bir ilin öğrenci nüfusunun yoğunluğundan ve üniversite sayısının fazla olmasından kaynaklanmaktadır. Diğer iller genelinde yarı özel yurtlar ağırlıkta bulunmaktadır. Hatta neredeyse Tam KYK yurtları bulunmamaktadır.

Öncelikli öğrenciler: 

  • Şehit ve gazi çocuğu, gaziler,
  • %40 ve üzerinde engelli olduğu tespit edilen öğrenciler,
  • Lise ve dengi öğrencilerini Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı yetiştirme yurtlarında kalarak tamamlayanlar veya devlet koruması altında olan öğrenciler,
  • Lise ve dengi öğrenimlerini Darüşşafaka Lisesinde tamamlayanlar,
  • Lisanslı Milli veya Amatör sporcular,
  • Gönüllü güvenlik korucusu olarak çalışan ve çalışırken vefat edenlerin, gönüllü güvenlik korucusu olarak emekliye ayrılan ve emekliye ayrıldıktan sonra vefat edenlerin çocukları,