Gümüşhane Oteller Firmaları

Otel Yeni Gümüş
Sektörler: Oteller
Adres: Cumhuriyet Cad. No: 3,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Fidan Park Otel
Sektörler: Oteller
Adres: Aydın Doğan Caddesi, No: 47 / A,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Gümüşhane Oteller - Oteller Gümüşhane firmaları 9058 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Gümüşhane+Oteller Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Gümüşhane Oteller Firmaları Gümüşhane Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleGümüşhane Oteller Firmaları Gümüşhane Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 3.0 | 1 Oy
Gümüşhane Oteller Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Gümüşhane Oteller Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Gümüşhane Oteller sektöründe 9058 adet firma bulunmaktadır, Oteller sektörü 27 Ocak 2020 Pazartesi günü tarihi itibari ile 94897 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Gümüşhane Oteller sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Gümüşhane Oteller, En Popüler Gümüşhane Oteller, En Çok Aranan Gümüşhane Oteller, En Beğenilen Gümüşhane Oteller, En İyi Gümüşhane Oteller, En Yeni Gümüşhane Oteller, En Yakın Gümüşhane Oteller, En Güncel Gümüşhane Oteller, Gümüşhane Oteller Nerede?
Gümüşhane İlindeki Gümüşhane Merkez Oteller, Kelkit Oteller, Köse Oteller, Kürtün Oteller, Merkez Oteller, Şiran Oteller, Torul Oteller ilçelerindeki Oteller sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Gümüşhane Oteller Hakkında Detaylı Açıklama

Otel:İnsanların belirli bir ücret karşılığında geçici olarak konakladıkları ve beslenme ihtiyaçlarını karşıladıkları yerlerdir.

Günümüzde insanlar hep hareket halindedir. Bir yerden bir yere gidip gelmektedirler ve gittikleri yerlerde uzun süreli veya kısa süreli kalmak zorundadırlar. Konakladıkları yerler ise ya tanıdıklarının evleri yada güvenli buldukları yerlerdir.

Bugün şehirlerimizde kasabalarımızda bir çok otel vardır.

Bunlar arasındaki farklılık kimlere hizmet sunduğudur. Gelir düzeyi düşük olanlar ucuz otelleri yüksek olanlar ise lüks otelleri tercih etmektedirler.

Oteller Turistik Belgeli Oteller ve Turistik Belgesiz Oteller olmak üzere ikiye ayrılır.

Turistik Belgesiz Oteller yerel yöneticiler tarafından kontrol edilir. Turistik Belgeliler ise Turizm Bakanlığı tarafından kontrol edilir.

Turistik Belgeli Otellerin ve Turistik Belgesi Olmayan Otellerin Karşılaştırılması

a. Sorumlu Oldukları Makam Açısından
Turistik Belgesi Olanlar Turizm bakanlığınca denetlenir ve bu bakanlığın yönetmeliğine tabidir. Olmayanlar ise bölgesel yönetmeliklerce denetlenir.

b.Hizmet Yönünden
Turistik belgesi olanlarda hizmet eğitim görmüş profesyonel kişilerce yapılır.

Ayrıca oteller motel, pansiyon, hotel ve tatil köyleri gibi çeşitlere de ayrılır.