Ordu Unlu Mamüller Firmaları

Yer: Ordu, Mesudiye
Adres: Zahire Pazarı No: 4,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Ordu Unlu Mamüller - Unlu Mamüller Ordu firmaları 4460 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Ordu Unlu Mamüller Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Ordu Unlu Mamüller Alternatif Arama Seçenekleri
Ordu Unlu Mamüller sektöründe 4460 adet firma bulunmaktadır, Unlu Mamüller sektörü 20 Kasım 2019 Çarşamba günü tarihi itibari ile 39985 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Ordu Unlu Mamüller sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Ordu Unlu Mamüller, En Popüler Ordu Unlu Mamüller, En Çok Aranan Ordu Unlu Mamüller, En Beğenilen Ordu Unlu Mamüller, En İyi Ordu Unlu Mamüller, En Yeni Ordu Unlu Mamüller, En Yakın Ordu Unlu Mamüller, En Güncel Ordu Unlu Mamüller, Ordu Unlu Mamüller Nerede?
Ordu İlindeki Akkuş Unlu Mamüller, Altınordu Unlu Mamüller, Aybastı Unlu Mamüller, Çamaş Unlu Mamüller, Çatalpınar Unlu Mamüller, Çaybaşı Unlu Mamüller, Fatsa Unlu Mamüller, Gölköy Unlu Mamüller, Gülyalı Unlu Mamüller, Gürgentepe Unlu Mamüller, İkizce Unlu Mamüller, Kabadüz Unlu Mamüller, Kabadüz(karadüz) Unlu Mamüller, Kabataş Unlu Mamüller, Korgan Unlu Mamüller, Kumru Unlu Mamüller, Mesudiye Unlu Mamüller, Ordu Merkez Unlu Mamüller, Perşembe Unlu Mamüller, Ulubey Unlu Mamüller, Ünye Unlu Mamüller ilçelerindeki Unlu Mamüller sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Ordu Unlu Mamüller Hakkında Detaylı Açıklama

unlu mamül sektörü, ülkemizde teknoloji açısından pek geri olmamakla birlikte, sistemde ki aksaklıklar nedeniyle araştırma ve geliştirme az da olsa görülmektedir.unlu mamül üreticisi kaliteden çok, ucuz mal ve teçhizat alarak, maliyetlerini düşürmeye çalışmaktadır. Ama ne kadar süre ile bu ucuz ürünlerle yoluna devam edeceği tartışılır. Kısa vade de çözüm gibi görünen girişimler, uzun vade de savurgan ve yeterince kullanılamayan yatırımlar haline dönüşmektedir.
 
Üreticinin bu tarz hareket etmesi, aslında sistemin kısa vadeli çözümlerinden ve böylece haksız rekabetin aşılamadığı bir ortamdan kaynaklanmaktadır.
 
Üreticiler çoğunlukla bilgili ve uzman kişilerden oluşan kadroyu her zaman oluşturamıyor. Bu noktada eğitim ve öğretimin önemi bir kez daha karşımıza çıkıyor. Dolayısıyla kayıtsız çalışma bir kere daha sorunların en büyüğü olarak önlenemiyor. Gerek rekabet gerekse yüksek maliyetler sebebiyle yediğimiz ekmeğin insan sağlığına uygunluğu, iyi kalite ekmek yapımı için gereken teknoloji ve sunuşa yönelik ayrıntılar hep ikinci planda yer alıyor.