Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Semir Eraslan
Brf Treyler
Ekrem Tır
Olsan Ambalaj

Üniversite ve Hatay İli Tanıtım Toplantıları

Her yıl olduğu gibi bu sene de Üniversitemize ilk defa kayıt yapan öğrencilerin üniversite yaşamına uyum sağlamalarını kolaylaştırmak için 14 Eylül – 09 Ekim 2015 tarihleri arasında “Üniversite ve Hatay İli Tanıtım Toplantıları” düzenlendi.

Üniversite ve Hatay İli Tanıtım Toplantıları
Üniversite ve Hatay İli Tanıtım Toplantıları
Üniversite ve Hatay İli Tanıtım Toplantıları
Tayfur Sökmen kampüsünden başlayarak akademik birimlerimizin bulunduğu her ilçede toplantılar düzenlenerek toplam 10 oturum gerçekleştirildi. Oturumlarda Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Kılınç, öğrencilere Mustafa Kemal Üniversitesi hakkında genel bir bilgilendirme konuşması yaptı. Prof. Dr. Kılınç, Üniversitemizi tercih eden öğrencileri başarılarından dolayı tebrik ederek çok çalışmalarını ve Mustafa Kemal Üniversitesi'nin başarılarla anılmasında katkı sunmalarını istedi. Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı ve Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlıkları işbirliği ile gerçekleştirilen toplantılarda Öğrenci İşleri Şube Müdürü Ahmet Miski, Şube Müdürü Oğuz Şerifoğlu,  Psikolojik Danışma ve Rehberlik Biriminden Psikolojik Danışman Daniela Mursaloğlu, Psikolog Yusuf Doğru, Psikolog Sabahattin Yılmaz ve Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığından kütüphaneci Hatice Engin sunumlarıyla katılım sağladılar.
Panel süresince öğrenciler üniversitemizle ilgili genel bilgiler, burs, yurt olanakları, üniversitede çalışma imkanları, öğrenci değişim programları, üniversitemizin sağlık, kültür ve spor hizmetleri, özel gereksinimli öğrenciler hizmetleri, otomasyon, sınav ve disiplin yönetmenliği,  psikolojik danışma ve rehberlik hizmetleri, kütüphanenin sunduğu hizmetlerinin yanı sıra Hatay ilinde görülecek, gezilecek yerler konusunda bilgilendirildiler.

Üniversite ve Hatay İli Tanıtım Toplantıları haberi 15.10.2015 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Eğitim-Öğretim kategorisine Hatay  muhabirimiz Hatice Ekmekçi tarafından  eklenmiş olup  1330  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 1330
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR