Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Son Dakika Güncel Kilis Haberleri Kilis Haber Ajansı Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! https://firmarehberim.com/haberler/tumu/kilis #Son #Dakika #Güncel #Kilis #Haberleri #Kilis #Haber #Ajansı #SonDakika #DakikaGüncel #GüncelKilis #KilisHaberleri #SonDakikaGüncelKilisHaberleri #KilisHaber #HaberAjansı #KilisHaberAjansı

Son Dakika Güncel Kilis Haberleri

Dünyaya seslendi destek istedi

Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara, 5 yıldır 129 binin üzerinde Suriyeliyi misafir ettiklerini belirterek, “Savaşın seslerini her gece penceresinde hisseden Kilisliler, her şeye rağmen Suriyeli misafirlerimizle barış ve huzur içinde yaşamaktadır. Bu hem Türkiye’ye hem de dünyaya örnek olacak bir davranıştır” dedi.

Mehmet Katırcıoğlu | 24 Mayıs 2016 00:00
Kilis Belediyesi Dünya İnsanı Zirvesi’nde

Dünya İnsani Zirvesi’nde bir dizi etkinlik gerçekleştirecek olan Kilis Belediyesi, Kilislilerin Suriyeli misafirlerine gösterdiği kardeşlik örneğine ve mülteci sorununa dikkati çekecek. Kilis de yaşayan Suriyeli Çocukların Dünya Liderlerine yazdığı mektuplar ile Suriyeli Sanatçıların eserlerinin sergilendiği bir resim sergisi de açacak olan Kilis Belediyesi zirveye damgasını vuracak.

Nejla Çetinoğlu | 23 Mayıs 2016 00:00
CHP Heyeti Kilis’te

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekilleri Serkan Topal, Birol Ertem, Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, İstanbul milletvekili Dursun Çiçek, Gaziantep Milletvekilleri Akif Ekici, Mehmet Gökdağ’dan oluşan CHP heyeti, IŞİD’in hedefindeki Kilis’te incelemelerde bulundu. Heyet vatandaşlarla görüşmesinin yanında roket mermisinin düştüğü yerde de bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Hatice Ekmekçi | 11 Mayıs 2016 00:00
CHP GENÇLİK KOLLARINDAN KİLİS ZİYARETİ

Gençlik kolları genel merkezinin görevlendirmesi ve Hatay Milletvekilimiz Birol Ertem’in desteği ile Hatay Gençlik kolları başkanı Ümit Kutlu Adana Gençlik kolları başkanı Alaattin Solmaz, Osmaniye gençlik kolları başkanı Mert Yusuf Doğan, Gaziantep gençlik kolları başkanı Kasım İnal,Antalya gençlik kolları başkanı Musa Gül ve Kilis Gençlik kolları başkanı Cafer Sakar ile heyet olarak Terör örgütü İŞİD saldırılarına maruz kalan Kilis ilimizde incelemelerde bulunup neler yaşandığına dair rapor tu...

Hatice Ekmekçi | 28 Nisan 2016 00:00
KİLİS’TE BARIŞ İÇİN JUDO PROJESİ

2014 Yılında ülkelerinde devam eden iç savaş yüzünden ülkemize sığınan ve Kilis’te Öncü Pınar Konteyner kentte kalan Suriyeli çocuklar için Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü himayesinde, Türkiye Judo Federasyonu ve Kilis Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün desteği ile Judo eğitimi Projesi başlatıldı.

Mehmet Katırcıoğlu | 11 Nisan 2016 00:00
Yabancı medya Nobel Barış Ödülü Adayı Kilis’e koştu

Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara, Kilis’in Nobel adaylığını açıklamasının ardından, dış basının yoğun ilgisini çektiklerini söyledi. Başkan Kara, kısa süre içerisinde Alman Deutsche Welle Televizyonu ve ARD Televizyonu, İspanya Ncuatro Televizyonu, İrlanda Cumhuriyet Radyosu News Talk, El Jazeere Televizyonu, İngilizlerin ünlü The Guardian ve The Times Gazeteleri ve Hollanda’nın Trouv Gazetesi ile röportajlar yaptıklarını ifade etti.

Hatice Ekmekçi | 02 Nisan 2016 00:00
Kilis’in Nobel Barış Ödülü’nü hak ettiğini gelin yerinde görün

Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara, Almanya Başbakanı Angela Merkel’i Kilis’e davet ederek, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Kilis’te birlikte kutlayalım, Kilis’in Nobel Barış Ödülü’nü hak ettiğini gelin yerinde görün” dedi. Kilisliler tarafından hazırlanan rekor denemeli davetiyeyi ise hakem heyeti tarafından tescil edilen 2981 kişi imzaladı.

Mehmet Katırcıoğlu | 03 Mart 2016 00:00
Son dakika Son Dakika Güncel Kilis Haberleri, en güncel Son Dakika Güncel Kilis Haberleri, Kilis Haber Ajansı
Son Dakika Güncel Kilis Haberleri Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!