Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Semir Eraslan
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Ekrem Tır
Brf Treyler
Olsan Ambalaj

CHP HATAY MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI HAKVERDİ BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ

 Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Hatay Milletvekili Aday Adayı Prof.Dr Ali Ulvi Hakverdi, temiz siyaset, dürüst yönetim anlayışı, tüketen değil, üreten bir toplum ve yeni bir Türkiye yaratacaklarını söyledi.

 Hakverdi, Yaman Otel'de düzenlediği basın toplantısında, Milletvekili seçilmesi halinde yapacakları anlattı. Hakverdi, seçimlerin ardından AK Parti Hükümeti'nin yeşil kartları iptal edeceğini, devlet hastanelerini özelleştireceğini öne sürdü.
     Aile hekimliğinde doktorun 750 kişiden sorumlu olması gerekirken her bir hekimin 3 bin 500-4 bin kişinin sağlığından sorumlu olduğunu ifade eden Hakverdi, bu sistemin çökeceğini, hekimlerin bu nedenle kaliteli sağlık hizmeti veremediğini kaydetti.
     CHP'nin iktidar olması durumunda sağlık, eğitim, adalet, ekonomi ve tarım gibi alanlarda reformlar yapacağını ifade eden Hakverdi,'' Milletvekili adayı seçilsem de seçilmesem de her zaman CHP için çalışacağım'' dedi.

CHP HATAY MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI HAKVERDİ BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ haberi 28.03.2011 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Siyaset kategorisine Hatay  17515  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 17515
Kategori Siyaset
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR