ÇAĞLAYAN RESTAURANT ANTAKYA

* İSKENDER

* ET VE TAVUK DÖNERİ

* SULU YEMEK ÇEŞİTLERİ

* EV VE İŞYERLERİNE SERVİS

Yetkili Kişi
Sabit Telefon
Sabit
Adres Konum Ekle
Zenginler Mh. Hürriyet Cad. No:17/G Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Sosyal Ağlarımız
Kayıt ve Bitiş Tarihi
14.01.2011 - 26.11.2019
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Çağlayan Restaurant Firması ADNAN ALTUNAY Yönetiminde hatay ili antakya ilçesinde Lokantalar, Dönerciler, Lokanta ve Restaurantlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2019 yılı içerisinde 748 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 6 kişi tarafından aranmıştır.
Çağlayan+Restaurant+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Çağlayan Restaurant Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Çağlayan Restaurant İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Çağlayan Restaurant Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Çağlayan Restaurant Hakkında

Çağlayan Restaurant Firmamız ADNAN ALTUNAY Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi Zenginler Mahallesi Zenginler Mh. Hürriyet Cad. No:17/G Adresinde faaliyettedir.
Çağlayan Restaurant Lokantalar, Dönerciler, Lokanta ve Restaurantlar, Et Döneri, Restaurantlar, Tavuk Döneri, Döner Salonu sektörlerinde hizmet vermektedir.
Çağlayan Restaurant Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Çağlayan Restaurant firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Çağlayan Restaurant firmamıza İstek ve taleplerinizi 20 Eylül 2019 Cuma Günü 10:00 ile 24:00 Arası Açık iletebilir veya 0 (326) 215 60 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2019 yılı içerisinde 748 kişi Ziyaret etmiş, 6 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 6 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.