Hatay Antakya Lokantalar Firmaları

Adres: Zenginler Mh. Hürriyet Cad. No:17/G
Beğeni: 8 kişi beğendi Firma Türü: normal
8 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Adres: ARAŞTIRMA HASTANESİ KARŞISI 50 M. İLERİSİ MKÜ CİVARI SERİNYOL
Beğeni: 8 kişi beğendi Firma Türü: normal
8 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Adres: AYŞE FİTNAT HANIM CAD. NO:4/C VALİ GÖBEĞİ CİVARI
Beğeni: 13 kişi beğendi Firma Türü: normal
13 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Adres: Genaral Şükrü Kanatlı Mh. Atatürk Cd. No: (Osman Ökten Anadolu Lisesi Karşısı)
Beğeni: 4 kişi beğendi Firma Türü: normal
4 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Adres: KUZEYTEPE BELDESİ YENİ ÇEVRE YOLU ÜZERİ YENİ MAH.
Beğeni: 15 kişi beğendi Firma Türü: normal
15 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Adres: ALTINÇAY MAH. MEHMET KAFADAR CAD. NO:31/B
Beğeni: 3 kişi beğendi Firma Türü: normal
3 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Adres: Yeni Devlet Hastanesi 2 Km. İleri Günyazı(Akıllı Mah.)
Beğeni: 6 kişi beğendi Firma Türü: normal
6 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Sektörler: Lokantalar, Restaurantlar
Yer: Hatay, Antakya
Adres: ASİ CD. NO:29 GÜZELBURÇ BELDESİ
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Sektörler: Lokantalar
Yer: Hatay, Antakya
Adres: SİLAHLI KUVVETLER CD . VERT APT. ZEMİN KAT no 22 ESKİ BAĞKUR ÜSTÜ
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Hatay Antakya Lokantalar Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Hatay Antakya Lokantalar Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Antakya Lokantalar sektöründe 5831 adet firma bulunmaktadır, Lokantalar sektörü 13 Aralık 2019 Cuma günü tarihi itibari ile 64080 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Antakya Lokantalar sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Antakya Lokantalar, En Popüler Antakya Lokantalar, En Çok Aranan Antakya Lokantalar, En Beğenilen Antakya Lokantalar, En İyi Antakya Lokantalar, En Yeni Antakya Lokantalar, En Yakın Antakya Lokantalar, En Güncel Antakya Lokantalar, Antakya Lokantalar Nerede?
Hatay İli Antakya İlçesindeki Açıkdere Lokantalar, Akasya Lokantalar, Akasya Lokantalar, Akbaba Lokantalar, Akçaova Lokantalar, Akcurun Lokantalar, Akevler Lokantalar, Akhisar Lokantalar, Aksaray Lokantalar, Alaattin Lokantalar, Alahan Lokantalar, Alazi Lokantalar, Altınçay Lokantalar, Anayazı Lokantalar, Apaydın Lokantalar, Arpahan Lokantalar, Aşağioba Lokantalar, Avsuyu Lokantalar, Aydınlıkevler Lokantalar, Bağrıyanık Lokantalar, Bahçelievler Lokantalar, Barbaros Lokantalar, Biniciler Lokantalar, Bitiren Lokantalar, Bohşin Lokantalar, Bozhöyük Lokantalar, Bozhüyük Lokantalar, Büyükdalyan Lokantalar, Cebrail Lokantalar, Çekmece-Pınarbaşı mah Lokantalar, Cumhuriyet Lokantalar, Defne Lokantalar, Demirköprü Lokantalar, Derince Lokantalar, Dikmece Lokantalar, Doğanköy Lokantalar, Dutdibi Lokantalar, Ekinci Lokantalar, Emek Lokantalar, Esenlik Lokantalar, Esentepe Lokantalar, Fevzi Çakmak Lokantalar, Fevziçakmak Lokantalar, Fevzipaşa Lokantalar, Gazi Lokantalar, Gazi Paşa Lokantalar, Gazipaşa Lokantalar, General Şükrü Kanatli Lokantalar, Generalşükrükanadlı Lokantalar, Gökçegöz Lokantalar, Gülderen Lokantalar, Güllü Bahçe Lokantalar, Güllübahçe Lokantalar, Günyazı Lokantalar, Güzelbirlik Lokantalar, Güzelburç Lokantalar, Habib-İ Neccar Lokantalar, Haci Ömer Alpagot Lokantalar, Hacıömeralpagot Lokantalar, Haraparası Lokantalar, Haraparası Lokantalar, Harbiye Lokantalar, Hasanlı Lokantalar, Havuzlar Lokantalar, İplik Pazari Lokantalar, İplikpazarı Lokantalar, Kanatlı Lokantalar, Kantara Lokantalar, Karaali Lokantalar, Karaali Bölüğü Lokantalar, Karaalibölüğü Lokantalar, Kardeşler Lokantalar, Karlısu Lokantalar, Kavaslı Lokantalar, Kesecik Lokantalar, Kisecik Lokantalar, Kişla Saray Lokantalar, kışlasaray Lokantalar, Kışlasaray Lokantalar, Kocaabdi Lokantalar, Küçükdalyan Lokantalar, Kuruyer Lokantalar, Kuyulu Lokantalar, Kuzeytepe Lokantalar, Madenboyu Lokantalar, Mansurlu Lokantalar, Maraşboğazı Lokantalar, Maşuklu Lokantalar, Melekli Lokantalar, Merkez Lokantalar, Meydan Lokantalar, Narlıca Lokantalar, Odabaşı Lokantalar, Oğlakören Lokantalar, Orhanlı Lokantalar, Ovakent Lokantalar, Paşaköy Lokantalar, Ş.Kanatlı Lokantalar, Saçaklı Lokantalar mahallerindeki Lokantalar sektöründeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Hatay Antakya Lokantalar Hakkında Detaylı Açıklama

Lokanta; Kazanç amacıyla açılmış, para karşılığında yemek yenilen yer, restoran demektir.Günümüz dünyasının koşuşturmasında olayı lokantalar her geçen gün biraz daha tercih olmaktadır.

Yol kenarlarında,piknik alanlarında şehir içinde kısacası insanın olduğu her yerde lokanta bulmak mümkün.Lokantacılar,lokantalarını ihtiyaç ve mekana göre açarlar ve bunlar çeşitlilik gösterir.

1-Hızlı yemek yenen ve hızlı servis yapılan lokantalar

Fast food lokantaları bu grubun içinde yer alır. sunduğu menüler genellikle hızlıca hazırlanan kısıtlı gıda ürünlerinden oluşur. 

2-Orta Ölçekli

Bu tür lokantalar müşterilerine makul fiyatlarlarla sıradan yemekler sunarlar. Ve bu durum müşteriler açısından çok kıymetlidir. Bu tür restoranlar açık büfe, tam hizmet veya sınırlı hizmet şeklinde olabilir. Müşteriler siparişlerini verirler ve istedikleri yiyecekler masalarına gelir. Bu tarzda bir lokantanız olursa kendi dekorunuzu seçebilir ve çalışanlarınızın ne şekilde giyinmesi gerektiğine karar verebilirsiniz. Bununla birlikte bu tür lokantaların çoğu çalışanlarına üniforma vermezler ama onlardan beyaz tişört ve siyah kumaş pantolon veya etek giymelerini isterler.

3-Lüks

Bu tür lokantalar müşterilerine büyüleyici bir tam hizmet ve muhteşem bir ambiyans sunarlar. Tabi ki sunulan yemekler son derece kaliteli ve fiyatlarda son derece yüksek olur. Bu nedenle lokantanızı bu türde bir konseptle açabilirsiniz. Dahası bu tarz bir restoran açarken farklı temalar uygulayabilirsiniz.