AŞIRI SÜRAT KAZAYA NEDEN OLDU

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(102, 102, 102); font-family:arial,times new roman,verdana; font-size:12px">Narlıca Mahallesinde Antakya Devlet Hastanesi Diyaliz Hasta Nakil aracı, &ouml;nce bir araca daha sonra da aydınlatma direğine &ccedil;arparak durabildi. Kazada 1&rsquo;i ağır 3 Suriyeli kadın ile birlikte nakil aracının &ccedil;arptığı aracın s&uuml;r&uuml;c&uuml;s&uuml; İsmail B&ouml;ler yaralandı.</span>
AŞIRI SÜRAT KAZAYA NEDEN OLDU
 Antakya’da meydana gelen trafik kazasında 1’i ağır 4 kişi yaralandı. Yaralılar ambulanslarla Antakya Devlet Hastanesine kaldırıldı.Aşırı suretin neden olduğu kaza Narlıca Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde meydana geldi. Antakya’dan Reyhanlı istikametine giden Mehmet Gültutan yönetimindeki 31 YG 066 plakalı Antakya Devlet Hastanesi Diyaliz Hasta Nakil aracı, aynı yönde giden ve aniden yola çıkan 34 BL 719 plakalı İsmail Böler yönetimindeki araca çarptı. Çarpmanın etkisiyle savrulan Nakil aracı önce refüje çıktı. Aşırı şekilde suretli olduğu belirtilen nakil aracı çıktığı refüjde aydınlatma direğini devirdi. Aydınlatma direğini önüne alarak 50 metre sürüklenen araç, ancak yön tabelasına çarparak durabildi.Bir bakkalın önünde durup adres sorduktan sonra yola çıktığı sırada Nakil aracının çarptığı İbrahim Böler yönetiminde bulunan araçta 3 Suriyeli kadın bulunuyordu. Çarpmanın etkisiyle camdan fırlayan bir Suriyeli kadın ağır yaralandı. 1’i ağır 4 kişinin yaralandığı kazada Nakil aracının şoförü Mehmet Gültutan ise kullandığı emniyet kemeri sayesinde kazadan hafif sıyrıklarla kurtuldu. İbrahim Böler’in ise emniyet kemeri yerine, emniyet kemeri ikaz susturucusu taktığı görüldü. Kazada yaralanan 1’i ağır 4 kişi ambulanslarla Antakya Devlet Hastanesine götürülürken, nakil aracının şoförü Mehmet Gültutan’da kontrol amaçlı yakınları tarafından aynı hastaneye götürüldü. Kazanın görgü tanıkları nakil aracının çok hızlı yol aldığını, bu sırada bakkala adres soran İsmail Böler’in tüm uyarılarına rağmen aniden yola çıktığını belirterek, İsmail Böler yönetimindeki araca yandan çaptığını ardından da refüje çıktığını söylediler. Çarpmanın etkisiyle Suriyeli kadının camdan fırladığını belirten görgü tanıkları nakil aracının da aydınlatma direğini devirdikten sonra yön tabelasına çarparak durabildiğini aktardılar. Kazayla ilgili soruşturma sürüyor.
Yaser ÇAPAROĞLU
AŞIRI SÜRAT KAZAYA NEDEN OLDU haberi 04 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Asayiş kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2050 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle