KAÇAK MAZOT 9 CAN ALDI

Altınözü ilçesinde akaryakıt kaçaklığına yönelik operasyonda, zanlılar depoyu ateşe verdi.

KAÇAK MAZOT 9 CAN ALDI
 Hatay'a 20 kilometre uzaklıktaki köyde akaryakıt kaçakçılığı yapıldığı ihbarını alan jandarma, inşaat halindeki eve operasyon düzenlemek isteyince, ev sahipleri yakıtı jandarmaya teslim etmeyeceklerini belirterek ateşe verildi. Bu sırada, inşaatı halindeki evin altında bulunan kaçak akaryakıt deposu infilak etti.
Ortalık cehenneme dönerken inşaatta çalışanlarla çevredekiler kendilerini can pazarında buldu.Hatay'ın Altınözü ilçesine bağlı Tanışma köyünde bir evin altındaki depoda bulunan mazot bidonlarının patlaması sonucu hayatını kaybeden vatandaşların 9 kişi olduğu duyuruldu.Daha önce patlama ölenlerin sayısı 10 olarak duyurulmuştu. Hatay Valiliği'nden en son alınan bilgiye göre; hayatını kaybedenlerin sayısı 9. Daha önce öldüğü duyurulan Mehmet Güllü'nün Ankara'daki bir hastanede tedavi altına olduğu açıklandı.
KAÇAK MAZOT 9 CAN ALDI haberi 18 Mayıs 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Asayiş kategorisine Hatay tarafından  17290 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle