23 NİSAN'DA ÇOCUKLARI NEŞELENDİREN ÖZEL ETKİNLİKLER‏

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Şehir Tiyatrosu, Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün geleceğin teminatı olan çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Belen Atatürk Parkı'nda unutulmayacak bir güne imza attı.
23 NİSAN'DA ÇOCUKLARI NEŞELENDİREN ÖZEL ETKİNLİKLER‏
İnsan odaklı sosyal belediyecilik anlayışı ile çıktığ hizmet yolunda sosyal ve kültürel alanda  yaptığı hizmetlerle gündemde kalan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'ın öncülüğünde kurulan HBB Şehir Tiyatrosu, Hatay'ın 15 ilçesinde çocukların yüzünü güldüren etkinliklerle takdir topluyor. 
Belen'de bulunan Atatürk Parkı'nda miniklerle buluşan HBB Şehir Tiyatrosu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı sevimli kostümler eşliğinde sergilenen animasyon gösterileriyle çocukların yüzündeki neşeye vesile oldu. Müzik eşliğinde HBB Şehir Tiyatrosu'nun başarılı oyuncularıyla dans eden minikler, bayramın tadını doyasıya çıkardı.Etkinlik sonrasında veliler, çocuklarının böylesine güzel bir gün yaşamasına vesile olan başta Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'a ve öncülüğünde kurulan Şehir Tiyatrosu'nun başarılı sanatçılarına teşekkürlerini iletti.HBB Şehir Tiyatrosu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında 24 Nisan Pazar günü 13.00 ve 15.00 saatlerinde Hatay Kültür Merkezi'nde "Keloğlan" adlı eğitici ve öğretici çocuk oyunuyla ücretsiz olarak miniklerle buluşturulacağını kaydetti.
23 NİSAN'DA ÇOCUKLARI NEŞELENDİREN ÖZEL ETKİNLİKLER‏ haberi 25 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Belen muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1565 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle
Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Firma
Kategori
Şehir