3 İLÇEYE SOSYAL MARKET

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) sosyal belediyecilik anlayışıyla ihtiyaç sahibi vatandaşların gereksinimlerini gidermek adına açtığı sosyal marketler zincirine yenilerini ekliyor. 
3 İLÇEYE SOSYAL MARKET
HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın talimatıyla çok hızlı bir şekilde hayata geçirilen projede sosyal marketsiz ilçe kalmayacak. Payas, Antakya ve Dörtyol ilçelerinde yapılacak olan açılışlarla “para geçmeyen sosyal marketler” hemşehrilerimize hizmet vermeye başlayacak.Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin açtığı sosyal marketlerde, hayırsever hemşehriler giyim ve ev eşyası gibi az kullanılmış yada hiç kullanılmamış eşyalarını sosyal markete ulaştırıyor, sosyal marketlerde toplanan bu eşyalar ihtiyaç sahibi hemşehrilerimize sağlıklı bir şekilde ulaştırılıyor.   İhtiyaç sahibi hemşehrilerimizi sevindiren sosyal marketlerin 3 ilçedeki açılış programları şu şekilde olacaktır:24 Nisan Cuma günü saat 16:00’da Payas’ta, Payas HATSU hizmet binası karşısında,25 Nisan Cumartesi günü saat 12:30’da Antakya Kurtuluş caddesi Çankaya Butik Otel yanında,27 Nisan Pazartesi günü saat 17:30’da Dörtyol’da belediye binası arkasında.
 
3 İLÇEYE SOSYAL MARKET haberi 24 Nisan 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  5410 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle