Antakya Belediyesi çalışmaları

Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, kent genelinde belediye tarafından yürütülen hizmetleri denetlemeyi sürdürdüğü bildirildi.
Antakya Belediyesi çalışmaları
Antakya Belediyesi Basın Bürosundan yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde yürütülen alt ve üst yapı çevre düzenleme çalışmalarını yerinde denetleyen Savaş'ın, sabah saatlerinde Belediye Park Bahçe Müdürlüğü ekiplerinin Vali Ürgen Alanı'nda yaptığı mevsimlik bitkilendirme ve yeşil alan faaliyetlerini yerinde incelediği belirtildi.

     Yapılan çalışmalarla ilgili yetkililerden detaylı bilgi alan Başkan Savaş, ardından Altınçay Mahallesi'ne geçerek burada Antakya Belediyesi ve DSİ işbirliğiyle yapılan dere ıslah çalışmasını inceledi ve mahalle sakinleriyle bir araya geldiği bildirildi.
     Yürütülen çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri, Savaş ve çalışma arkadaşlarına yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler. Savaş, dere kenarında bulunan yolun üst yapı çevre düzenlemesinin de en kısa sürede yapılması konusunda ilgili birim yetkililerine talimat verdiği belirtildi.