ANTAKYA BELEDİYESİ’NDEN BİR İLK DAHA

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:times new roman,serif; font-size:16px">&nbsp;Antakya Belediyesi sosyal, k&uuml;lt&uuml;rel ve sanatsal belediyecilik &ccedil;alışmalarına bir yenisini daha ekliyor. K&uuml;lt&uuml;r ve Sosyal İşler M&uuml;d&uuml;rl&uuml;ğ&uuml; b&uuml;nyesinde hanımlara y&ouml;nelik Moda Tasarım Kursu a&ccedil;ılıyor.</span>
ANTAKYA BELEDİYESİ’NDEN BİR İLK DAHA

 Antakya Belediyesi tarafından yapılan açıklamada konuyla ilgili şunlar yer aldı; “ Antakya Belediyesi kültürel ve sanatsal belediyecilik çatısı altında verdiği çeşitli kurs dallarına bir yenisini daha ekliyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü hanım vatandaşlara yönelik Moda Tasarımı kursu açmaya hazırlanıyor. Antakya Belediyesi ve Nedime Keser Halk Eğitim Merkezi İşbirliği ile Antakya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde açılacak olan kursa başvuru tarihleri ise 16 Kasım – 15 Aralık 2015 olarak belirlendi.Moda Tasarım Kursu’nda hanımlarına hayal ettikleri her türlü kıyafeti tasarlayabilme,  çizebilme, kalıbını çıkartabilme ve dikebilme öğretilecek. Kumaş özellikleri dikkate alınarak, dikiş oyunlarıyla insanları toplum içerisinde farklı kılacak kıyafet tasarım ve biçimlendirme çalışmaları yapılacak.Kursa başvurmak isteyenlerin 16 Kasım-15 Aralık 2015 tarihleri arasında Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü 'ne (Eski Tabakhane sokak Palladium AVM yanı) şahsen müracaat etmeleri gerekiyor.”Açıklamanın sonunda ayrıca kurs hakkında bilgi almak isteyenlerin 0326 213 16 15 numaralı telefonlardan Antakya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne ulaşabilecekleri bildirildi.

ANTAKYA BELEDİYESİ’NDEN BİR İLK DAHA haberi 16 Kasım 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1020 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle