ANTAKYA BELEDİYESİNE FORKLİFT İŞ MAKİNESİ

Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, belediyenin araç problemini çözmeye çalıştıklarını söyledi.
ANTAKYA BELEDİYESİNE FORKLİFT İŞ MAKİNESİ
 Savaş, yaptığını yazılı açıklamada, kente en iyi şekilde hizmet verebilmek için öncelikle belediyenin araç gereç problemini çözmeye gayret ettiklerini ifade etti.
     Belediyenin kendi kendine yeten, kendi kendine hizmet üretebilen, kendi kendine iş üretebilen bir yapıya kavuşturmaya gayret ettiklerini açıklayan Savaş, daha önce bu forkliftlerde hizmet görüyordu ama kiralıktı, kiralanan araçlar sadece 8 saatliğine kullanabiliyordu ve bu durumun ciddi bir külfet getirdiğini kaydetti.
 

     Savaş, Antakya Belediyesi'nin kaynaklarını, imkanlarını en iyi şekilde kullanma gayretlerinin devam edeceğini belirterek, ilerleyen süreç içerisinde diğer iş makinelerini de Antakya Belediyesi'ne kavuşturacaklarını müjdeledi.
     Antakya Belediyesi'nce kentte gerçekleştirilen çalışmalarda daha kaliteli hizmet sunma adına 2 yeni iş makinesi satın alındı. Hızla gelişen ve büyüyen Antakya'nın ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, ağır yükleri çatalları aracılığıyla kaldırmak ve özellikle bir araca ya da rafa yüklemek için kullanılan iş makinesi olan ''Forklift'' adı verilen kaldıraç ve istifleme makinesi Antakya'nın hizmetine kazandırıldığı bildirildi.